همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ industrial reciprocating piston air compressor ] همخوانی داشتن 39 محصولات.
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی کم صدا 100 لیتری 2.2 کیلووات
| نام: | تسمه کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی صنایع سنگین تک فاز 2.2kw |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.28 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 72mm*2 |
تسمه کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی با راندمان بالا 4.0kw 12.5bar
| نام: | تسمه کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی صنعت سنگین تک فاز 4.0kw 12.5bar |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.6 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 90mm*1;50mm*1 |
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی 11 کیلو وات 12.5 بار با دسته
| نام: | تسمه کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی صنایع سنگین 11kw 12.5bar سه فاز |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.6 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 105mm*2;82mm*2 |
استفاده ایمنی تعویض کمپرسور پیستون رفت و برگشتی تک فاز 5.5 کیلووات
| نام: | تسمه کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی صنعت سنگین تک فاز 5.5 کیلووات 12.5 بار |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.67 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 90mm*1;50mm*1 |
220v کمپرسور پیستون متقابل برای معدن در فروشگاه مواد غذایی
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
|---|---|
| درخواست: | صنعت معدن |
| ابعاد: | ۱۲۰۰ میلی متر × ۸۰۰ میلی متر × ۱۰۰۰ میلی متر |
کمپرسور پستون متقابل قدرتمند و با دوام برای فروشگاه مواد غذایی
| ابعاد: | 103mm x 45mm x 77mm |
|---|---|
| فشار کاری: | 8 بار |
| تضمین: | 1 سال |
کمپرسور پیستون متقابل 4HP قدرتمند 380v برای نیازهای سنگین
| قدرت موتور: | 3.0 کیلو وات |
|---|---|
| وزن: | 95 کیلوگرم |
| نوع: | پیستون رفت و برگشتی |
کیت کمپرسور هوا با کمپرسور پیستون متقابل با قدرت صنعتی دوستانه
| وزن: | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| فشار کاری: | 8 بار |
| درخواست: | صنعت معدن |
استفاده شده کمپرسور پیستون متقابل 220v بهترین راه حل برای کسب و کار شما
| فشار کاری: | 8 بار |
|---|---|
| مرحله کمپرسور: | تک مرحله |
| تضمین: | 1 سال |
5.5 kW کمپرسور پیستون متقابل برای فشار 8 بار
| جابجایی: | ۳۶۰ لیتر/ دقیقه |
|---|---|
| ابعاد: | 1200mm x 480mm x 830mm |
| سطح سر و صدا: | کمتر از 60 دسی بل |

