همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ industrial reciprocating piston air compressor ] همخوانی داشتن 39 محصولات.
380v کمپرسور هوا جریان متناوب برای تقاضا و کاربردهای سنگین
| منبع برق: | استخراج معدن |
|---|---|
| قدرت موتور: | 2.2 کیلو وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
کمپرسور پیستون متقابل 8 بار سیستم های AC فشرده سازی هوا صنعتی
| وزن: | 95 کیلوگرم |
|---|---|
| روش روغن کاری: | روغن کاری شده |
| ابعاد: | 1200mm x 480mm x 830mm |
کمپرسور هوا 380 ولت 100 لیتری کمپرسور هوا پیستون برقی صنعتی
| نام: | V-0.6 / 8 6HP 380V 100L کمربند رانده پیستون صنعتی برقی کمپرسور پیستون |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.6m³ / min |
| سیلندر: | 90 میلی متر * 2 |
کمپرسور باد 380 ولت 100 لیتری پیستون برق صنعتی
| نام: | کمپرسور پیستونی پیستونی برقی صنعتی V-0.6/8 6HP 380V 100L |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.6 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 90 میلی متر * 2 |
کمپرسور باد پیچ دار با کارایی بالا برای رانندگی مستقیم صنعتی / رانندگی کمربند
| روش شروع: | فرکانس متغیر آهنربای دائمی |
|---|---|
| فشار: | 0.7-1.2MPa |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا / خنک کننده آب |
تعمیر و نگهداری کم 5.5HP هوا خنک کننده معکوس پیستون کمپرسور سر برای کمپرسور هوا صنعتی خنک کننده هوا
| نگهداری: | تعمیر و نگهداری کم |
|---|---|
| روش خنک کننده: | هوا خنک می شود |
| سطح سر و صدا: | 60 دسی بل |
حفظ و نگهداری کم سر کمپرسور پیستون متقابل 10HP خنک شده با آب 60DB سطح سر و صدا سیلندر سه
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
|---|---|
| سرعت: | 920 دور در دقیقه |
| کارایی: | تا 95% |
جابجایی مثبت 8 بار بازتاب دهنده پیستون کمپرسور سر سه سیلندر
| سیلندر: | 65mm*3 |
|---|---|
| نوع: | سر کمپرسور با جابجایی مثبت |
| مدل: | DW-3065 |
80mm*3 سر کمپرسور پیستون متقابل 10HP/7.5KW جابجایی مثبت با سر کمپرسور هوا
| نوع: | کمپرسور جابجایی مثبت |
|---|---|
| سیلندر: | 80mm*3 |
| سطح سر و صدا: | 60 دسی بل |
DV-2065 کمپرسور پیستون متناوب دوامدار 60-90 دبیل کم سر و صدا کمپرسور جابجایی مثبت
| درخواست: | صنعتی، تجاری، مسکونی |
|---|---|
| روان کننده: | روغن کاری شده |
| سرعت: | 920 دور در دقیقه |

