همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ 2 cylinders air compressor head ] همخوانی داشتن 60 محصولات.
210L Min Oil Free Piston Air Compressor Red 3 Head Motor Direct Driven
| نام: | کمپرسور هوا پیستون خاموش بدون روغن در چین سه سر قرمز |
|---|---|
| جریان هوا: | 210 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
کمربند هوای کمپرسور پیستونی 15 اسب بخار 300 لیتر 3 هد هدایت می شود
| نام: | کمپرسور هوای پیستونی رفت و برگشتی 300 لیتری 3 هد 1.5 / 8 تسمه ای |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.5 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 1000 میلی متر * 3 |
2400W Mute Air Compressor 60MM Noiseless Double Nozzles Aluminum Alloy Body
| نام: | کمپرسور هوا پیستون خاموش بدون روغن W-750X3 / 70 تولید کننده در چین سه هد |
|---|---|
| جریان هوا: | 210 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
كمپرسور هوايی پیستونی تسمه ای 200 لیتری 50 هرتز 0.5 متر مکعب حداقل
| نام: | کمپرسور هوا با کمربند W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw نوع تسمه ای |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.5m³ / min |
| سیلندر: | 95 میلی متر * 2 55 میلی متر * 1 |
180L Oil Free Piston Air Compressor 3 Head 10Hp Belt Driven Type
| نام: | 0.8 مگاپاسکال 10Hp 380v کمربند رانده شده روغن کمپرسور هوا پیستونی بدون مخزن آبی 180 لیتر |
|---|---|
| ظرفیت هوا: | 1300 لیتر در دقیقه |
| N. وزن کن: | 280 کیلوگرم |
فشرده کننده پیستون متقابل سر روغن روان کننده هوا خنک مدل Dv-3080
| روان کننده: | روغن کاری شده |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | 60 دسی بل |
| کارایی: | تا 95% |
195L Mute Oil Free Piston Air Compressor Medical 2400W سر سیلندر آلومینیوم
| نام: | Painting Mute Portable Medical Oil Free کمپرسور سه سر سفید |
|---|---|
| تحویل هوا: | 195 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
کمپرسور برقی 11 کیلو وات متناوب نوع 15 اسب بخار 400 کیلوگرم
| نام: | 11 کیلو وات / 15 اسب بخار تسمه کمپرسور هوای پیستونی رفت و برگشتی 500 لیتر 3 هد یلو |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.6 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | Φ100X2 Φ80X1 |
W 0.5 7.5kw کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی کمپرسور 180 لیتری سه هد
| نام: | کمپرسور هوا با کمربند W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw نوع تسمه ای |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.5m³ / min |
| سیلندر: | 95 میلی متر * 2 55 میلی متر * 1 |
کمپرسور با فشار 150 لیتری
| روش خنک کننده: | هوا خنک، |
|---|---|
| سرعت: | 930 دور در دقیقه |
| نوع: | سر کمپرسور با جابجایی مثبت |

