همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 3 in 1 water filling machine ] همخوانی داشتن 420 محصولات.
500ML حجم بزرگ بطری تزریق پر کردن خط تولید افزایش بهره وری تولید
| زمان تحویل: | ۶۰ روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | Western Union، L/C، T/T، MoneyGram |
| قابلیت ارائه: | 1+ رایانه شخصی + 60 روز |
115 PSI حداکثر فشار پیچ کمپرسور هوا 0.26M3/min 115psi/8bar
| تحویل هوایی: | 206/0.206 |
|---|---|
| حداکثر فشار: | 115psi/8bar |
| شرایط: | کمپرسور هوا نو |
90×2mm سیلندر هوا خنک کننده فشرده کننده پیستون متقابل 6HP/5.5KW روش خنک کننده
| مدل: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| توان (KW/HP): | 5.5/6.0 |
| قطر سیلندر× شماره (میلی متر): | 90×2 |
DV-2065 کمپرسور پیستون متناوب دوامدار 60-90 دبیل کم سر و صدا کمپرسور جابجایی مثبت
| درخواست: | صنعتی، تجاری، مسکونی |
|---|---|
| روان کننده: | روغن کاری شده |
| سرعت: | 920 دور در دقیقه |
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| نام: | کمپرسور هوای پیچ خورده روتاری 55kw 75 اسب بخار 380V CHIC-75A |
|---|---|
| تحویل هوا: | 9.8 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
40HP 10 بار کمپرسور کوچک پیچ روتاری پیچ 30 کیلو وات قابل حمل
| نام: | کمپرسور هوای پیچی قابل حمل 30 کیلو وات 40 اسب بخار CHIC-40A 10Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 3.4 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
Direct Driven Rotary Screw Air Compressor 7.5kw 10hp Air Cooling
| نام: | کمپرسور هوای پیچ خورده کوچک Rotay 7.5 کیلو وات 10 اسب بخار CHIC-10A 10bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.0 متر در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 (V // هرتز) |
کمپرسور هوای روتاری اسکرو مستقیم 7.5 کیلووات خنک کننده هوا 10 اسب بخار
| نام: | کمپرسور هوای پیچی کوچک چرخشی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 10 باری CHIC-10A |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.0 متر³ در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 (V//Hz) |
7.5kw 10hp روتاری نوع پیچ کمپرسور هوا هدایت مستقیم
| نام: | کمپرسور هوای پیچی کوچک چرخشی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 10 باری CHIC-10A |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.1 متر³ در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 (V//Hz) |
45kw اسکرو کمپرسور هلیکال 25um 68db1000mm 900kgs
| نام: | کمپرسور هوای 8 باری 45 کیلوواتی 60 اسب بخاری CHIC-60A Direct Driven Direct Screw Air |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 7.5 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |

