همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 7 5kw oil free screw air compressor ] همخوانی داشتن 24 محصولات.
سر کمپرسور هوا صنعتی با عملکرد برتر و دوام
| مدل: | DV-2065 |
|---|---|
| ولتاژ: | 120 ولت / 240 ولت |
| قدرت: | 1.5 کیلو وات / 2 اسب بخار |
تعمیر و نگهداری کم 5.5HP هوا خنک کننده معکوس پیستون کمپرسور سر برای کمپرسور هوا صنعتی خنک کننده هوا
| نگهداری: | تعمیر و نگهداری کم |
|---|---|
| روش خنک کننده: | هوا خنک می شود |
| سطح سر و صدا: | 60 دسی بل |
روغن چشمگیره و 3 اسب بخار در 120V / 240V ولتاژ کمپرسور هوا سر برای صنعتی
| سرعت چرخش موتور: | 3450 |
|---|---|
| سیلندر: | 90mm*2 |
| اسب بخار: | 3 اسب بخار |
3 HP کمپرسور هوا دو مرحله ای الکتریکی پمپ 10 گالن ظرفیت مخزن برای حرفه ای
| اسب بخار: | 3 اسب بخار |
|---|---|
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
| تعداد سیلندر: | 2 |
سر کمپرسور هوا 1.5 کیلووات 2 اسب بخار برای کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
| نام: | سر کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی با تسمه 1.5 کیلووات/2 اسب بخار |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.17 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 55 میلی متر * 2 |
80mm*3 سر کمپرسور پیستون متقابل 10HP/7.5KW جابجایی مثبت با سر کمپرسور هوا
| نوع: | کمپرسور جابجایی مثبت |
|---|---|
| سیلندر: | 80mm*3 |
| سطح سر و صدا: | 60 دسی بل |
14 Cfm 40 Psi کمپبل هاوسفلد آهن ریخته سر کمپرسور هوا ظرفیت مخزن 10 گالن
| اسب بخار: | 3 اسب بخار |
|---|---|
| فشار: | 0.8Mpa/115psi |
| ولتاژ: | 120 ولت / 240 ولت |
7.5KW Dry Screw Compressor 1.15m3 Min Direct Drive 1.0HP
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار بدون روغن روتاری CHIC-08BF 8bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.15 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
فن آوری کمپرسور پیچ صنعتی 7.5KW 72dB 10HP
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار بدون روغن روتاری 10HP 7.5KW 10Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.04m³ در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور پیچ مارپیچ 8bar 7.5 کیلو وات 10 لیتر 214 کیلوگرم نوع تسمه ای
| نام: | کمپرسور هوا 3 فاز 7.5 کیلو وات 10 اسب بخار CHIC-10A 8bar تسمه هوا کمپرسور کمربند |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.1 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 220/60 یا 440/60 (V // هرتز) |

