همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 7 5kw piston type reciprocating compressor ] همخوانی داشتن 13 محصولات.
کمپرسور کمپرسور پیستونی پیستونی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخار
| نام: | کمپرسور هوای پیستونی کم فشار 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 380 ولتی 3 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
| فشار: | 1.0Mpa/10bar |
W 0.5 7.5kw کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی کمپرسور 180 لیتری سه هد
| نام: | کمپرسور هوا با کمربند W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw نوع تسمه ای |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.5m³ / min |
| سیلندر: | 95 میلی متر * 2 55 میلی متر * 1 |
80mm*3 سر کمپرسور پیستون متقابل 10HP/7.5KW جابجایی مثبت با سر کمپرسور هوا
| نوع: | کمپرسور جابجایی مثبت |
|---|---|
| سیلندر: | 80mm*3 |
| سطح سر و صدا: | 60 دسی بل |
سر پمپ کمپرسور هوا 7.5 کیلووات 10 اسب بخار برای کمپرسور نوع پیستونی
| نام: | سر کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی با تسمه 7.5 کیلووات/10 اسب بخار |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 80mm*3 |
کمپرسور با فشار 150 لیتری
| روش خنک کننده: | هوا خنک، |
|---|---|
| سرعت: | 930 دور در دقیقه |
| نوع: | سر کمپرسور با جابجایی مثبت |
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی 4 اسب بخاری 300 لیتری با سیستم محافظت از خود
| نام: | کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 380 ولتی 2 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.05 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 105mm*2 55mm*2 |
استفاده ایمنی تعویض کمپرسور پیستون رفت و برگشتی تک فاز 5.5 کیلووات
| نام: | تسمه کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی صنعت سنگین تک فاز 5.5 کیلووات 12.5 بار |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.67 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 90mm*1;50mm*1 |
کمپرسور متقابل تک کرک با نگهداری کم هوا خنک شده برای کمپرسور هوا DV-2065
| سرعت: | 920 PRM |
|---|---|
| کارایی: | تا 95% |
| روان کننده: | روغن کاری شده، |
كمپرسور هوايی پیستونی تسمه ای 200 لیتری 50 هرتز 0.5 متر مکعب حداقل
| نام: | کمپرسور هوا با کمربند W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw نوع تسمه ای |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.5m³ / min |
| سیلندر: | 95 میلی متر * 2 55 میلی متر * 1 |
حفظ و نگهداری کم سر کمپرسور پیستون متقابل 10HP خنک شده با آب 60DB سطح سر و صدا سیلندر سه
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
|---|---|
| سرعت: | 920 دور در دقیقه |
| کارایی: | تا 95% |

