همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 7 5kw three piston air compressor ] همخوانی داشتن 12 محصولات.
435psi 7.5kw کمپرسور هوا سه پیستون 4 اسب بخار تسمه محرک
| نام: | کمپرسور هوای پیستونی رفت و برگشتی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 380 ولتی 3 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.5 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 95mm*2 55mm*1 |
سازه فشرده تسمه کمپرسور هوای دو پیستونی 7.5kw 8bar سه فاز
| نام: | تسمه کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی صنایع سنگین 7.5kw 8bar سه فاز |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.0 متر³ در دقیقه |
| سیلندر: | 90mm*3 |
كمپرسور هوايی پیستونی تسمه ای 200 لیتری 50 هرتز 0.5 متر مکعب حداقل
| نام: | کمپرسور هوا با کمربند W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw نوع تسمه ای |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.5m³ / min |
| سیلندر: | 95 میلی متر * 2 55 میلی متر * 1 |
W 0.5 7.5kw کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی کمپرسور 180 لیتری سه هد
| نام: | کمپرسور هوا با کمربند W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw نوع تسمه ای |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.5m³ / min |
| سیلندر: | 95 میلی متر * 2 55 میلی متر * 1 |
کمپرسور هوای دو مارپیچ کوچک 20 اسب بخار پیستون 8 بار قابل حمل برقی 15 کیلووات
| نام: | کمپرسور هوای دو پیچ کوچک 20 اسب بخار کمپرسور هوا اسکرو 15 کیلووات پیستون قابل حمل برقی 8 بار |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 3.1 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
کمپرسور کوچک پیچ 25 اسب بخار پیستون قابل حمل 8 بار 18.5 کیلو وات برقی
| نام: | کمپرسور هوای پیچ مستقیم درایو مستقل 18.5 کیلو وات 25 اسب بخار CHIC-25A 8bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 3.1 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
راه اندازی فرکانس برق 20 اسب بخار کمپرسور هوا دو اسکرو پیستون 8 میله برقی قابل حمل
| نام: | راه اندازی فرکانس برق 20 اسب بخار کمپرسور هوای دو پیچ کوچک 15 کیلووات پیستون 8 بار الکتریکی قابل حمل |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 3.1 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
کمپرسور هوای دو پیچ کوچک 20 اسب بخار Boss Air End 15kw 8 Bar
| نام: | کمپرسور هوای دو پیچ کوچک 20 اسب بخار Boss Air End 15kw 8 Bar |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 3.1 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
کمپرسور متقابل تک کرک با نگهداری کم هوا خنک شده برای کمپرسور هوا DV-2065
| سرعت: | 920 PRM |
|---|---|
| کارایی: | تا 95% |
| روان کننده: | روغن کاری شده، |
کمپرسور پیستونی دو مرحله ای مخزن 230 لیتری با دو سیلندر
| نام: | تسمه کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی صنایع سنگین 7.5kw 12.5bar سه فاز |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 72mm*1;90mm*2 |

