همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ air compressor replacement components ] همخوانی داشتن 48 محصولات.
ABC-123 قطعات تعویض کمپرسور هوا برای نیازهای تولیدی شما
| بازار: | جهانی |
|---|---|
| زمان ضمانت: | دو سال |
| گستره محصول: | پیش فیلتر، فیلتر متوسط، فیلتر هپا |
قطعات یدکی کمپرسور هوا 220 ولت 8200848916 سر سیلندر
| بازار: | جهانی |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 18 CFM |
| گزارش آزمایش ماشین: | ارائه شده |
ABC-123 قطعات پشتیبان کمپرسور هوا برای نگهداری تجهیزات سنگین
| قسمت شماره: | 8200848916 |
|---|---|
| بازار: | جهانی |
| تحویل نمونه: | در عرض 7 روز زمانی که ما موجودی داریم |
ABC-123 کامپرسور هوا تعمیر قطعات معدنی سر سیلندر
| تحویل نمونه: | در عرض 7 روز زمانی که ما موجودی داریم |
|---|---|
| بازار: | جهانی |
| تحویل هوایی: | 18 CFM |
فلتر متوسط کمپرسور هوا قطعات معدنی 60 هرتز فرکانس حلقه پیستون
| متناسب با مدل ها: | برای گربه |
|---|---|
| درخواست: | کمپرسور هوا پیچ |
| تحویل نمونه: | در عرض 7 روز زمانی که ما موجودی داریم |
2HP/1.5kw کمپرسور هوا 150 پوند ظرفیت برای نیازهای صنعتی
| ظرفیت: | 19 M3/min @ 116psi/8bar |
|---|---|
| حداکثر فشار: | 125 PSI |
| پایان هوا: | هانبل (تایوان) |
115 PSI حداکثر فشار پیچ کمپرسور هوا 0.26M3/min 115psi/8bar
| تحویل هوایی: | 206/0.206 |
|---|---|
| حداکثر فشار: | 115psi/8bar |
| شرایط: | کمپرسور هوا نو |
فشار کمپرسور هوا پیچ صنعتی 0.7 - 1.2MPa کارایی جداسازی روغن ≥99.9%
| ساختار: | یکپارچه سازی |
|---|---|
| دمای محیط: | -20℃~+45℃ |
| سر و صدا: | ≤80dB ((A) |
IP55/54 کمپرسور هوا با موتور الکتریکی برای کاربردهای سنگین
| ابعاد (L×W×Hmm): | 70×31×66 |
|---|---|
| نوع: | کمپرسور هوا |
| تحویل هوایی (L/Min/M³/Min): | 206/0.206 |

