همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ automatic oil bottle filling machine ] همخوانی داشتن 17 محصولات.
دستگاه پر کردن بطری روغن اتوماتیک برای ژل آرایشی لوسیون مایع روغن کرم زیبایی
| زمان تحویل: | ۶۰ روز |
|---|---|
| قابلیت ارائه: | 1+ رایانه شخصی + 60 روز |
| : |
مشروب های شامپاین شراب شیشه آب فومر آب نوشابه CSD آبجو گازی آبجو نوشابه بطری پر کردن ماشین
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
ماشین پر کردن مکمل مایع خودکار برای طراحی آبمیوه / شراب میوه / روغن غذایی
| زمان تحویل: | ۶۰ روز |
|---|---|
| قابلیت ارائه: | 1+ رایانه شخصی + 60 روز |
| : |
دستگاه تولید بطری آب و بطری آب بطری
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
نوشیدنی های انرژی زا کوچک آبجو کولا آب جوش آب پاپ می تواند ماشین پر کردن برای خط تولید
| ظرفیت تولید (500 میلی لیتر) (b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| استاندارد بطری پلی استر: | قطر بطری 40-80 ارتفاع بطری 130-250 میلی متر |
| مصرف آب برای بطری آب: | 1300 کیلوگرم در ساعت |
دستگاه بطری سازی روغن 10 میلی لیتر 30 میلی لیتر بطری قطره شیشه ای بطری پر کردن روغن ضروری ماشین پوشش
| زمان تحویل: | ۶۰ روز |
|---|---|
| قابلیت ارائه: | 1+ رایانه شخصی + 60 روز |
| : |
خط تولید ماشین پر کردن نوشیدنی های نرم آب گازی گازی 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
20000-22000BPH آب نوشابه میوه ای نوشابه گازهای گلخانه ای CSD ماشین پر کردن مایع بطری خودکار
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
دستگاه پر کردن مایع بطری شیشه ای خط تولید آب فومر اتوماتیک
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 6000BPH |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Rinsing head: | 18 |
ماشین پر کردن روغن روغن برای کارخانه جریکان
| زمان تحویل: | ۶۰ روز |
|---|---|
| قابلیت ارائه: | 1+ رایانه شخصی + 60 روز |
| : |

