همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ horizontal cartoning packaging machine ] همخوانی داشتن 22 محصولات.
کارتن افقی پرسرعت کارتن کارتن کارتن 400 گرم M2
| نوع: | دستگاه بسته بندی کارتن اتوماتیک ماسک صورت اتوماتیک |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
دستگاه کارتن سازی اتوماتیک افقی برای عود چای کیسه ای رژ لب
| تایپ کنید: | دستگاه کارتن سازی اتوماتیک |
|---|---|
| مناسب برای: | جعبه های کارتن |
| نوع رانده: | مکانیکی |
ماشین بسته بندی اتوماتیک کارتونی الکتریکی
| نام: | دستگاه بسته بندی کارتن چند منظوره اتوماتیک عمودی |
|---|---|
| نوع رانده: | برقی |
| درجه خودکار: | تمام اتوماتیک |
ماشین پر کردن کارتونی بی مصرف با سرعت بالا
| ظرفیت پر کردن: | 1-330 میلی لیتر |
|---|---|
| نام محصول: | دستگاه پرکن کارتن آسپتیک |
| مصرف هوا: | 3 متر³ در دقیقه |
HCZ-130 دستگاه بسته بندی کشویی افقی برای پفک و بطری، لوازم آرایشی
| ظرفیت تولید: | 50-130 کارتن در دقیقه |
|---|---|
| Box. جعبه max.size حداکثر اندازه: | 200×90×80 میلیمتر (LxWxH) |
| جعبه.حداقل. اندازه: | 55×20×12mm ((L×W×H) |
دستگاه بسته بندی کوچک کننده اتوماتیک BX-500H برای جعبه های میوه و نوشیدنی و سایر محصولات
| خوراک با ارتفاع افقی: | 850±50 میلی متر |
|---|---|
| فشار کاری: | 0.5 مگاپاسکال |
| عرض فیلم بسته بندی: | حداکثر 350 میلی متر |
Candy GMP افقی اتوماتیک کارتن کارت 1600 کیلوگرم
| نوع: | دستگاه بسته بندی کارتن اتوماتیک بیسکویت آب نبات بستنی خوراکی افقی |
|---|---|
| نوع رانده شده: | مکانیکی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
دستگاه کارتن سازی خودکار بطری افقی برای بشقاب تاول قرص دارویی
| تایپ کنید: | دستگاه کارتن سازی اتوماتیک |
|---|---|
| درجه خودکار: | تمام اتوماتیک |
| مناسب برای: | جعبه های کارتن |
HCZ-80 ماشین کارتونی چند اتوماتیک برای پفک بطری و لوازم آرایشی
| نوع: | HCZ-80 |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 50-90 کارتن در دقیقه |
| کیفیت جعبه: | 250-350g/m2 ((به عنوان اندازه کارتن و تصمیم گیری) |
دستگاه کارتن سازی چراغ های چند منظوره اتوماتیک AC220V 50Hz HCZ-80
| ظرفیت تولید: | 50-70 کارتون در دقیقه |
|---|---|
| کیفیت جعبه: | 250-350g/m2 ((به عنوان اندازه کارتن و تصمیم گیری) |
| حداکثر اندازه جعبه: | 200 × 90 × 80 میلی متر (L× W× ارتفاع) |

