همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ industrial liquid beverage filling machine ] همخوانی داشتن 31 محصولات.
مواد معدنی / آب آشامیدنی خالص چند بسته بندی دستگاه بسته بندی کیسه کیسه کیسه آب بندی کیسه
| مواد کیف: | پلی اتیلن یا نایلون، LDPE چند لایه BOPP، کیسه های پیش ساخته با اشکال مختلف |
|---|---|
| نام: | دستگاه بسته بندی کیسه پرکن و مهر و موم |
| مواد بسته بندی: | کیسه های توسعه، کیسه های باد کردن، کیسه های شیر بار، کیسه های ماست نواری، کیسه های آماده |
ماشین پر کردن آب فومینگ نوشابه گازدار با بطری PET
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| دقت پر کردن: | سطح مایع ≤ ± 5 میلی متر |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
دستگاه بسته بندی مایع برای نوشابه آبمیوه چای آبجو نوشیدنی لباسشویی شامپو مواد شوینده
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه تولید بطری آب و بطری آب بطری
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
8 نازل کیسه آب میوه چند بسته بندی دستگاه پرکن آب بندی 220 ولت 50 هرتز
| نام: | دستگاه بسته بندی کیسه پرکن و مهر و موم |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کیسه های توسعه، کیسه های باد کردن، کیسه های شیر بار، کیسه های ماست نواری، کیسه های آماده |
| مواد کیف: | پلی اتیلن یا نایلون، LDPE چند لایه BOPP، کیسه های پیش ساخته با اشکال مختلف |
ماشین آلات بطری آب بندی اتوماتیک پرکن لیوان آب مایع دارویی
| نام: | دستگاه آب بندی بطری فنجان دستگاه آب بندی قوطی قلع آلومینیومی با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع رانده: | تمام خودکار |
| سر آب بندی: | 4 |
دستگاه بسته بندی چند خطه 5 بانده 280 میلی متر دستگاه کیسه بسته بندی آب خالص
| نام: | Multi Linees Lines Stick Sachet Packing Machine / Liquid Stick Multi Packing Machine |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | کیف ، فیلم ، فویل ، کیسه |
دستگاه بسته بندی چند کیسه چوب برای محصولات خمیر مایع و سس
| نام: | دستگاه بسته بندی محصولات مایع و خمیر YP-65CX |
|---|---|
| تایپ کنید: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| مواد بسته بندی: | OPP/CPP. OPP/CPP OPP/CE, MST/PE OPP/CE، MST/PE |
سریع و دقیق فیلم رول گسترده جام پر کردن ماشین مهر و موم PE / سینی آلومینیومی
| فشار کاری (Mpa): | 0.6-0.8 |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | سینی، سینی Pe، سینی آلومینیومی، سینی نقشه |
| حداکثر ابعاد سینیL*W*H (mm) حفره 1 در 4: | 200x140x80 (x4)/ 260x170x110 (x4) |
آسانسور اختیاری ماشین بسته بندی عمودی فرم مهر و موم 480C
| نام: | نوع عمودی 480C با سیستم اندازه گیری پیستون و دستگاه بسته بندی چند منظوره آسانسور |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | کیف ، فیلم ، فویل ، کیسه |

