همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ integrated beverage filling machine ] همخوانی داشتن 25 محصولات.
کمپرسور هوا 15kW پیچ چرخشی کمپرسور هوا برای شنیختن روغن روغن روان کننده پیچ الکتریکی کمپرسور هوا ماشین آلات
| مدل: | CHIC-20A |
|---|---|
| تحویل هوا (m³/min/mpa): | 2.3/0.7 ؛ 2.2/0.8 ؛ 2.1/1.0 ؛ 1.8/1.2 |
| دمای محیط (℃): | ≤45 ℃ |
CH-3000B ماشین پر کردن کارتن بی عمل با دقت 0.5-1% برای آبمیوه خالص 100٪ در 4830mm × 2150mm × 3780mm اندازه
| دقت پر کردن: | 0.5-1٪ |
|---|---|
| اندازه دستگاه: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| ماشین: | SUS304 |
ماشین پر کردن کارتون 1000 میلی لیتر Prisma Square یا Base با ظرفیت بسته بندی 1000-3000CPH و منبع برق 380V / 50Hz
| دقت پر کردن: | 0.5-1٪ |
|---|---|
| فرمت پر کردن: | 1000 میلی لیتر پریسما، مربع یا پایه |
| مصرف هوا: | 3m³/min، 0.8-1MPa |
ماشین پر کردن کارتن غیرآمیزی CH-6000 با مصرف برق 23 کیلو وات برای آبمیوه خالص 100٪ در 200 میلی لیتر پریزا، مربع یا فرمت پایه
| منبع تغذیه: | 380V/50HZ یا سفارشی |
|---|---|
| راه حل: | Turn Key Proejct |
| دقت پر کردن: | 0.5-1٪ |
CHIC-30A کمپرسور هوا برقی پیچ برای دندانپزشکی / شستن شن و ماسه / شستن ماشین
| مدل: | شیک -30a |
|---|---|
| تحویل هوا (m³/min/mpa): | 3.8/87;3.6/08.3.3/1.0.2.9/1.2 |
| دمای محیط (℃): | ≤45 ℃ |

