همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ plc automatic flour packing machine ] همخوانی داشتن 31 محصولات.
سیستم نمایش صفحه لمسی دستگاه بسته بندی چند منظوره دستگاه بسته بندی کیف قهوه
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| رنگ: | سفارشی |
| فشار هوا: | 0.4-0.6Mpa |
ماشین بسته بندی چندگانه فولاد ضد زنگ برای سرعت بسته بندی سریع و کارآمد 90 - 100 کیسه / دقیقه
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
| سیستم کنترل: | PLC |
دستگاه بسته بندی چند کارکردی عمودی برای پودر شیر پودر قهوه آرد
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی پودر خودکار برای مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
ماشین بسته بندی چند خطی کاملا اتوماتیک پودر مخمر پودر قهوه پودر برنج نودل بسته بندی ماشین
| نام ماشین: | دستگاه بسته بندی ساشه پودر چند لاین |
|---|---|
| مدل: | DXD-F1200E |
| طول کیسه: | 50-120 میلی متر (قابل تنظیم) |
دستگاه بستهبندی چند منظوره اتوماتیک 10 کیلوگرمی 50 کیلوگرمی
| نام: | ماشین آلات بسته بندی گرانول |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کیسه های نایلونی، کیسه های پلاستیکی، کیسه های کاغذی و غیره. |
| نوع رانده: | برقی |
تجهیزات بسته بندی کیسه وزن کامل اتوماتیک فشار هوا 0.4 - 0.6Mpa
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
|---|---|
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
تجهیزات بسته بندی کیسه وزن کامل اتوماتیک محصولات گرانولی بزرگ 500W / 800W
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
دستگاه بسته بندی چند منظوره VFFS برای میان وعده سیب زمینی سرخ کرده
| نام: | دستگاه بسته بندی عمودی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| نوع رانده: | برقی و پنوماتیکی |
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |

