همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ semi automatic labeling machine for bottles ] همخوانی داشتن 19 محصولات.
دستگاه تولید بطری آب و بطری آب بطری
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
نوشیدنی های انرژی زا کوچک آبجو کولا آب جوش آب پاپ می تواند ماشین پر کردن برای خط تولید
| ظرفیت تولید (500 میلی لیتر) (b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| استاندارد بطری پلی استر: | قطر بطری 40-80 ارتفاع بطری 130-250 میلی متر |
| مصرف آب برای بطری آب: | 1300 کیلوگرم در ساعت |
صفحه لمسی BFS-4500 ماشین پر کردن مهر و موم برای بطری ها / قوطی های 50-500 میلی لیتر
| حجم پر کردن: | 50-500 میلی لیتر |
|---|---|
| منبع برق: | 220 ولت / 380 ولت، 50 هرتز / 60 هرتز |
| رابط اپراتور: | صفحه لمسی |
دستگاه بسته بندی کوچک کننده اتوماتیک BX-500H برای جعبه های میوه و نوشیدنی و سایر محصولات
| خوراک با ارتفاع افقی: | 850±50 میلی متر |
|---|---|
| فشار کاری: | 0.5 مگاپاسکال |
| عرض فیلم بسته بندی: | حداکثر 350 میلی متر |
20000-22000BPH آب نوشابه میوه ای نوشابه گازهای گلخانه ای CSD ماشین پر کردن مایع بطری خودکار
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
مشروب های شامپاین شراب شیشه آب فومر آب نوشابه CSD آبجو گازی آبجو نوشابه بطری پر کردن ماشین
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
خط تولید ماشین پر کردن نوشیدنی های نرم آب گازی گازی 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
دستگاه پر کردن مایع بطری شیشه ای خط تولید آب فومر اتوماتیک
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 6000BPH |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Rinsing head: | 18 |
دستگاه بطری سازی برای نوشیدنی های گازی/کولا/فانتای/اسپریت/سودا
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 10000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 24 |
| Filling head: | 24 |

