همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ three phase multi packaging machine ] همخوانی داشتن 46 محصولات.
دستگاه بسته بندی چند فاز 500W/800W سه فاز 380V/60Hz یا سیستم کنترل PLC 440V/60Hz
| سیستم کنترل: | PLC |
|---|---|
| قدرت: | 500W/800W |
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
AC220V سه فاز دستگاه بسته بندی چندگانه پنل کامپیوتر دستگاه ذوب داغ
| نام: | Pnael Computer Hot Melt Machine-- Multi Packing Machine |
|---|---|
| ولتاژ: | AC220V |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
دستگاه بسته بندی چندگانه پیوند داغ مذاب مهره تک سر
| نام: | Pnael Computer Hot Melt Machine-- Multi Packing Machine |
|---|---|
| کارایی: | 1.5~2s/PCS |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
دستگاه سه فاز بسته بندی چندگانه دستگاه جوش پلاستیک دوگانه اولتراسونیک
| نام: | دستگاه جوش پلاستیک دوگانه آنتراسونیک -- دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت 50-60 هرتز |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
دستگاه بسته بندی چندگانه فولاد ضد زنگ برای بسته بندی با سرعت بالا 90 - 100 کیسه / دقیقه
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
|---|---|
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
| قدرت: | 500W/800W |
دستگاه بسته بندی چندگانه قابل اعتماد و کارآمد برای متخصصان صنعت
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
|---|---|
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
صفحه نمایش لمسی دستگاه بسته بندی چندگانه عملکرد بالا 500W / 800W
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
| فشار هوا: | 0.4-0.6Mpa |
سیستم کنترل PLC دستگاه بسته بندی چندگانه 500W / 800W برای بسته بندی سازگار و
| سیستم کنترل: | PLC |
|---|---|
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
دستگاه چند بسته بندی سری MP-03 دستگاه ذوب داغ با قدرت 3600 وات
| نام: | دستگاه ذوب داغ میز چهار پستی -- دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| ولتاژ: | AC220V |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
3000W دستگاه چند بسته بندی دیسک دستگاه جوش التراسونیک چرخش خودکار
| نام: | دیسک چرخان خودکار اولتراسونیک Weiding -- دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| ظرفیت: | 8-15 بار در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |

