همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
خط تولید سس پرکن تمام اتوماتیک CH-JLGZ سس فلفلی عسلی، کنسرو پرکن سس گوجه فرنگی، دستگاه پرکن لاوگانما
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| درجه خودکار: | خودکار |
| نوع رانده: | برقی |
مواد شوینده لباس کاملا اتوماتیک CH-XYYGZ ضد عفونی کننده دست شامپو ژل دوش ماشین پر کردن کمی اتوماتیک
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| درجه خودکار: | خودکار |
| نوع رانده: | برقی |
خط تولید پرکن تمام اتوماتیک خودکار هشت سر ضد انفجار CH-GZ800 با درب پیچی و برچسب زن سفارشی سازنده
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| درجه خودکار: | خودکار |
| نوع رانده: | برقی |
تولید کننده و بطری ماشین خط 5 گالن بشکه / بطری w ((1500BPH)
| نام: | تولید کننده و بطری ماشین خط 5 گالن بشکه / بطری w ((1500BPH) |
|---|---|
| رابط اپراتور: | صفحه لمسی |
| ویژگی های ایمنی: | ایست اضطراری، درب ایمنی |
ماشین کارتونی کامل خودکار برای بطری های کوچک / لوح های آلومینیوم پلاستیکی / ظروف آرایشی
| نوع: | دستگاه کارتن کامل اتماتیک |
|---|---|
| شرایط: | جدید و سفارشی به عنوان نیازهای شما |
| قدرت: | 380V/50Hz/1.5KW |
ماشین کارتونی کامل اتوماتیک با کیفیت عالی برای لوله ها / بطری ها / پف ها / قلم ها / رژ لب ها
| نام: | ماشین کارتن با سرعت بالا |
|---|---|
| شرایط: | جدید و سفارشی به عنوان نیازهای شما |
| قدرت: | 380/3 فاز 5 هسته/50Hz |
دستگاه مهر و موم بی مصرف برای لوله های PVC
| نام: | دستگاه مهر و موم لوله های پی وی سی آسپتیک |
|---|---|
| نوع لوله آب بندی: | Advanta Flex ، C-Flex |
| قدرت: | AC110V-240V/47-63Hz |
دستگاه تمام اتوماتیک مکنده بالابر برای برچسب زنی جعبه کاغذی مدل CH-602H، دستگاه برچسب زنی جعبه کاغذی تجاری و کیسه اکسپرس
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| درجه خودکار: | خودکار |
| نوع رانده: | برقی |
دستگاه برچسبزن اتوماتیک کامل بطری گرد، بطری مربع، بطری تخت، انواع بطری، بطریهای شیشهای CH-302D1
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| درجه خودکار: | خودکار |
| نوع رانده: | برقی |
دستگاه تمام اتوماتیک برچسب زن بطری شش ضلعی سس چیلی CH-302D دستگاه برچسب زن عمودی بطری پلاستیکی بطری عسل
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| درجه خودکار: | خودکار |
| نوع رانده: | برقی |

