همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 2 cylinders air compressor head ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
میز چهار ستونی دستگاه ذوب داغ دستگاه بسته بندی چندگانه 220 ولت 50 - 60 هرتز
| نام: | دستگاه ذوب داغ میز چهار پستی -- دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت 50-60 هرتز |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
دستگاه چند بسته بندی سری MP-03 دستگاه ذوب داغ با قدرت 3600 وات
| نام: | دستگاه ذوب داغ میز چهار پستی -- دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| ولتاژ: | AC220V |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |
دستگاه چند منظوره بسته بندی چند منظوره دستگاه ذوب داغ چهار نوع پست
| نام: | دستگاه ذوب داغ میز چهار پستی -- دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| ولتاژ: | AC220V |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاac اتوماتیک کامل 420 ولت 304SS هوادهی
| نام: | دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاac مواد غذایی تمام اتوماتیک با سرعت بالا 420 ولت 304SS |
|---|---|
| بسته بندی مواد: | کیسه ایستاده ، کیف ، فیلم ، کیف ، کیسه بالش |
| قدرت: | 220 ولت 50/60 هرتز 2 کیلو وات |
Enclosures Multi Packing Machine دستگاه جوش التراسونیک 2000W
| نام: | محفظههای دستگاه مافوق صوت - دستگاه بستهبندی چندگانه |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت 50-60 هرتز |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |

