همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 3 in 1 water filling machine ] همخوانی داشتن 420 محصولات.
دستگاه بسته بندی مایع برای نوشابه آبمیوه چای آبجو نوشیدنی لباسشویی شامپو مواد شوینده
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی پودر خودکار برای مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |
ماشین بسته بندی چند خطی کاملا اتوماتیک پودر مخمر پودر قهوه پودر برنج نودل بسته بندی ماشین
| نام ماشین: | دستگاه بسته بندی ساشه پودر چند لاین |
|---|---|
| مدل: | DXD-F1200E |
| طول کیسه: | 50-120 میلی متر (قابل تنظیم) |
ماشین پر کردن کارتون بی عمل با ظرفیت بسته بندی 1000-5000CPH φ26-φ36 اندازه کلاه و مصرف هوا 3m3/min برای کارتون های آبمیوه پر کردن و مهر
| کنترل کنید: | PLC |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 380V/50HZ یا سفارشی |
| ماشین: | SUS304 |
دستگاه پرس دستی وکیوم سیل پوستهای با استیل ضد زنگ 304 درجه غذایی و قالب آلومینیوم آنودایز شده 6061 برای بستهبندی سینیهای غذای فست فود
| نام: | دستگاه آب بندی پوست سینی پلاستیکی وکیوم دستگاه آب بندی پوست دستی دستگاه آب بندی پوست جعبه فست فود / |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
| تایپ کنید: | تمام اتوماتیک |
دستگاه وکیوم پرس دستی برای بستهبندی پوستهای با قالب استیل ضد زنگ 304 با درجه غذایی و آلومینیوم آنودایز شده 6061 برای سینیهای غذای آماده
| نام: | دستگاه آب بندی پوست سینی پلاستیکی وکیوم دستگاه آب بندی پوست دستی دستگاه آب بندی پوست جعبه فست فود / |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
| تایپ کنید: | تمام اتوماتیک |
دستگاه بستهبندی وکیوم پوستهای سینی پلاستیکی دستی با کنترل صفحهلمسی و استیل ضدزنگ 304 با درجه غذایی
| نام: | دستگاه آب بندی پوست سینی پلاستیکی وکیوم دستگاه آب بندی پوست دستی دستگاه آب بندی پوست جعبه فست فود / |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
| تایپ کنید: | تمام اتوماتیک |
304 فولاد ضد زنگ ماشین بسته بندی خلاء سینی پلاستیکی با صفحه لمسی کاملا خودکار برای بسته بندی غذاهای سریع
| نام: | دستگاه آب بندی پوست سینی پلاستیکی وکیوم دستگاه آب بندی پوست دستی دستگاه آب بندی پوست جعبه فست فود / |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
| تایپ کنید: | تمام اتوماتیک |
دستگاه مهر و موم پوست عمودی کاملا اتوماتیک با فولاد ضد زنگ درجه غذایی و قالب آلومینیوم 6061 آنودیزه شده برای ظروف مواد غذایی
| نام: | دستگاه آب بندی پوست وکیوم عمودی مستقیم کارخانه ای دستگاه آب بندی ظروف غذای گوشتی غذای دریایی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
| تایپ کنید: | تمام اتوماتیک |

