همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 7 5kw three piston air compressor ] همخوانی داشتن 50 محصولات.
کمپرسور پیستونی دو مرحله ای مخزن 230 لیتری با دو سیلندر
| نام: | تسمه کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی صنایع سنگین 7.5kw 12.5bar سه فاز |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 72mm*1;90mm*2 |
تسمه محرک کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی 3 کیلووات بدون روغن 10 اسب بخار
| نام: | کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 380 ولتی 2 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.5 متر مکعب در دقیقه |
| فشار: | 3.0Mpa/30bar |
عملکرد ساده سر کمپرسور تعویض 0.9 مترمکعب در دقیقه 10 اسب بخار
| نام: | سر کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی با تسمه 7.5 کیلووات/10 اسب بخار |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 80mm*3 |
3KW 4HP پمپ هوا سر پمپ دو سیلندر لرزش کم
| نام: | 3KW/4.0HP سر کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی با تسمه نوع Itly |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.3 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 70mm*2 |
کمپرسور کمپرسور پیستونی پیستونی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخار
| نام: | کمپرسور هوای پیستونی کم فشار 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 380 ولتی 3 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
| فشار: | 1.0Mpa/10bar |
حفظ و نگهداری کم سر کمپرسور پیستون متقابل 10HP خنک شده با آب 60DB سطح سر و صدا سیلندر سه
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
|---|---|
| سرعت: | 920 دور در دقیقه |
| کارایی: | تا 95% |
فشرده کننده پیستون متقابل سر روغن روان کننده هوا خنک مدل Dv-3080
| روان کننده: | روغن کاری شده |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | 60 دسی بل |
| کارایی: | تا 95% |
DV-2065 کمپرسور پیستون متناوب دوامدار 60-90 دبیل کم سر و صدا کمپرسور جابجایی مثبت
| درخواست: | صنعتی، تجاری، مسکونی |
|---|---|
| روان کننده: | روغن کاری شده |
| سرعت: | 920 دور در دقیقه |
کمپرسور با فشار 150 لیتری
| روش خنک کننده: | هوا خنک، |
|---|---|
| سرعت: | 930 دور در دقیقه |
| نوع: | سر کمپرسور با جابجایی مثبت |
دستگاه بسته بندی پودر خودکار برای مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |

