همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ bag multi packaging machine ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
دستگاه بسته بندی هپر لنگر ورق آرد
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه پکیج تراشه چند کارکردی نوع عمودی برای روغن ماهی قرص های شیرین
| محدوده اندازه گیری: | با کمیت محاسبه می شود |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی چند کارکردی عمودی برای پودر شیر پودر قهوه آرد
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی پودر آبمیوه افقی دستگاه بسته بندی چند عملکردی نوع عمودی
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی چند وظیفۀ عمودی برای مخلوط کردن قرص های توت چای
| محدوده اندازه گیری: | ۱-۱۰۰ گرم ((۵-۱۰۰ میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی سس چند کارکردی نوع عمودی برای سالاد سس یخ بسته روغن سیلیکون
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه کارتن سازی اتوماتیک افقی برای عود چای کیسه ای رژ لب
| تایپ کنید: | دستگاه کارتن سازی اتوماتیک |
|---|---|
| مناسب برای: | جعبه های کارتن |
| نوع رانده: | مکانیکی |
ماشین بسته بندی خودکار آرد با سیستم کنترل PLC ضخامت 0.04 - 0.08mm
| سیستم کنترل: | PLC |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کاغذ/پلاستیک |
| ضخامت بسته بندی: | 0.04-0.08 میلی متر |
سیستم نمایش صفحه لمسی دستگاه بسته بندی چند منظوره دستگاه بسته بندی کیف قهوه
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| رنگ: | سفارشی |
| فشار هوا: | 0.4-0.6Mpa |
ماشین بسته بندی خودکار با ولتاژ تنظیم شده و فشار هوا 0.4-0.6Mpa
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
| ولتاژ: | 220 ولت 50-60 هرتز |

