همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ bag multi packaging machine ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
ماشین بسته بندی کامل خودکار کیسه برنج با عرض بند طولی 5 تا 10 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.520mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه بسته بندی کیسه های آجیل / میوه
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.420mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
پودر ادویه دار ماشین بسته بندی ذرات غلات برنج ماشین بسته بندی پر کردن کمی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
دستگاه بسته بندی کامل خودکار کیسه نمک VFFS
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.520mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه بسته بندی خودکار چند ماده برای اندازه گیری نیاز مواد مخلوط به صورت جداگانه
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چند ماده ای |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری: | ۱-۲۰ گرم ((۳-۱۰۰ میلی لیتر) |
| سایز کیف: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
40Bags Min Multi Packing Machine Premade Pouch Chips Snacks Pop Corns
| مواد بسته بندی: | کیسه ها ، کیسه های از پیش ساخته شده |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
دستگاه بسته بندی پلاستیکی کاغذی اتوماتیک چند بسته بندی
| نام: | دستگاه چند بسته بندی عمودی فرم بسته بندی مهر و موم دستگاه بسته بندی 304SS چند سر توزین |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
دستگاه بسته بندی چندگانه 20 - 40 کیسه در دقیقه دستگاه تغذیه و بسته بندی کیسه نوع M
| نام: | دستگاه تغذیه و بسته بندی کیسه نوع M-دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| سرعت: | 25-40 کیسه در دقیقه |
| عرض: | 100-200 میلی متر |
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |
فویل 90 میلی متری دستگاه بسته بندی ساشه 4 لاین 90 میلی متر برای پودر گیاهان قهوه
| نام: | پودر گیاهان قهوه دانه های کوچک ماشین بسته بندی چند تکه ساشه پشتی مهر و موم چند خطه |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | کیف ، فیلم ، فویل ، کیسه |

