همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ bag multi packaging machine ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
دستگاه بسته بندی مهر و موم فرم عمودی برای کیسه های کوچک
| نام: | دستگاه بسته بندی عمودی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| نوع رانده: | برقی و پنوماتیکی |
دستگاه بسته بندی چند منظوره تونل PE فیلم حرارتی دستگاه بسته بندی کوچک
| نام: | دستگاه بسته بندی جمع کننده حرارت / تونل کوچک کننده فیلم BSE5040A PE |
|---|---|
| تایپ کنید: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بعد، ابعاد، اندازه: | L 2500 * W820 * H1680 میلی متر |
بسته بندی جمع و جور ماشین بسته بندی چند میلی متری 1960 میلی متر
| نام: | اتوماتیک درب صفحه پانل فیلم کوچک بسته بندی بسته بندی ماشین بسته بندی |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بعد، ابعاد، اندازه: | L 2455 x W 1950 x H 1960 میلی متر |
دستگاه بسته بندی 5 گرمی 5 گرمی 5 کیلوگرمی هتلی بسته بندی کیسه های شکر سفید برای گرانول
| نام: | دستگاه بسته بندی حبوبات |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| مواد بسته بندی: | OPP/CPP. OPP/CPP OPP/CE, MST/PE OPP/CE، MST/PE |
4 دستگاه بسته بندی مهر و موم جانبی برای لباس های محافظ جداسازی سواب حلقی
| نام: | دستگاه بسته بندی فیلم کششی |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1950x1200x1900 میلی متر |
دستگاه بسته بندی مایع برای نوشابه آبمیوه چای آبجو نوشیدنی لباسشویی شامپو مواد شوینده
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک با شکل خاص و برش دستی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی آب نبات نرم خرس صمغی VFFS شمارش خودکار
| نام: | دستگاه بسته بندی عمودی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| نوع رانده: | برقی و پنوماتیکی |
دستگاه بسته بندی چند منظوره VFFS برای میان وعده سیب زمینی سرخ کرده
| نام: | دستگاه بسته بندی عمودی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| نوع رانده: | برقی و پنوماتیکی |
دستگاه بسته بندی مکمل خودکار سبزیجات Flow Pack
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی انواع بالش سبزیجات |
|---|---|
| طول کیسه: | بدون محدودیت |
| عرض فیلم: | <600 میلی متر |

