همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ electric screw type air compressor 15hp ] همخوانی داشتن 29 محصولات.
Direct Driven Used 11kw 15hp Screw Drive Air Compressor
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار 11 کیلو وات 15 اسب بخار CHIC-15A |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.6 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 220/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور هوا اسکرو درایو 11 کیلووات 15 اسب بخاری مستقیم
| نام: | کمپرسور هوای اسکرو کارکرده 11 کیلوواتی 15 اسب بخاری CHIC-15A |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.6 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 220/60 یا 440/60 (V//Hz) |
کمپرسور باد اسکرو 15HP روتاری کوچک 11KW 293KGS کوچک روتاری
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار بدون روغن روتاری 15HP 11KW 8Bar مستقیم |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.56 متر مربع در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
11kw 15hp کمپرسور هوا پیچ قابل حمل 3 مرحله پیچ کمپرسور
| تایپ کنید: | کمپرسور هوا با پیچ دو مرحله ای |
|---|---|
| نگهداری: | کم |
| سیستم خنک کننده: | هوا خنک می شود |
8 bar Belt Electric Screw Compressor Double Control System 1.6m3 min
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار 11 کیلو وات 15 اسب بخار CHIC-15A |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.6 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 220/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
15HP Oil Free Screw Air Compressor 1550mm Air And Water Filter
| نام: | کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن روتاری مستقل با استفاده مستقیم CHIC-11BF / 8 8Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.55 متر مربع در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور هوای پیچ اسکرو E35 Steel 11kw صنعتی روتاری 450 کیلوگرمی
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار بدون روغن روتاری 15HP 11KW 10Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.0 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |

