همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ fully automatic granule packaging machine ] همخوانی داشتن 16 محصولات.
ماشین توزیع اتوماتیک الکتریکی بارگذاری مستقیم برای پودر ها و نوار های بسته بندی دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
دستگاه های بسته بندی پر کردن دانه های بادام زمینی برای مصرف گاز 0.8Mpa 0.3m3/min
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی پودر خودکار برای مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
2.0 KW ماشین پر کردن کیسه چای از فولاد ضد زنگ 304 با سرعت بالا برای کیسه های مهر و موم سه طرفه
| ظرفیت: | 110±5 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر دوز: | 6 سانتی متر مکعب |
| اندازه چای کیسه ای (L×W): | 62.5mm×50mm |
دستگاه پرکن چند تکه بسته بندی دارویی افقی
| نام: | فیلم بسته بندی خوراکی آجیل بادام زمینی کیسه زیپ دار رول افقی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | فیلم نورد |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
DXD01KC6 ماشین بسته بندی خودکار کیسه چای فولاد ضد زنگ با کیسه بسته بندی سه طرفه
| نام کلید: | دستگاه بسته بندی چای کیسه ای اتوماتیک |
|---|---|
| ظرفیت: | حداکثر 105±5 کیسه در دقیقه |
| عرض کاغذ فیلتر: | 125 میلی متر یا 140 میلی متر |

