همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ fully automatic granule packaging machine ] همخوانی داشتن 16 محصولات.
دستگاه بسته بندی کاملا اتوماتیک، دستگاه وزن و بسته بندی کمی، مواد غذایی، برنج، ذرات پلاستیکی
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170 میلی متر (W): 30-130 میلی متر |
| سرعت: | 30-100 کیسه در دقیقه |
دستگاه پرکن جعبه اتوماتیک 2.5 کیلو وات
| نوع: | دستگاه بسته بندی پیچ و مهره ماشین شمارش بسته بندی جعبه کارتن |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
ماشین بسته بندی گرانول با سرعت بالا عمودی چند عملکرد برای دانه های آبنبات آرد بادام زمینی نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-180mm (W): 20-75mm |
| سرعت بسته بندی: | 80-130 کیسه در دقیقه |
DXDC10 دستگاه بسته بندی کیسه چای دو اتاقی برای بسته بندی چای و دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه چای با دو اتاق |
|---|---|
| ظرفیت: | 10±120 (کیسه در دقیقه) |
| درجه دقت: | ±5٪ |
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی برای دانه های قند نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی چند منظوره برای دانه های شکلاتی آجیل میان وعده ها
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-180mm (W): 30-140mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
ماشین وزن و بسته بندی کمی کاملا خودکار مواد غذایی غلات برنج میان وعده ها
| محدوده اندازه گیری: | 50-500 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | L:10-260mm W:90-200mm |
| سرعت بسته بندی: | 15-20 کیسه/دقیقه |
دستگاه بسته بندی تاول زنبور عسل اتوماتیک پر کردن و آب بندی لیوان
| نام: | دستگاه آب بندی فنجان دستگاه آب بندی قوطی قلع آلومینیومی با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع رانده: | تمام خودکار |
| نوع بسته بندی: | کارتن، بطری، بشکه، کیسه ایستاده، کیسه، فیلم، فویل |
دستگاه بسته بندی پودر آبمیوه افقی دستگاه بسته بندی چند عملکردی نوع عمودی
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |

