همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ low noise rotary screw air compressor ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| نام: | کمپرسور هوای پیچ خورده روتاری 55kw 75 اسب بخار 380V CHIC-75A |
|---|---|
| تحویل هوا: | 9.8 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور پیچ روتاری با قدرت 30 اسب بخار درایو کمربند 8 بار 3.4m3 دقیقه
| نام: | کمپرسور هوای پیچ خورده روتاری 22kw 30 اسب بخار CHIC-30A 8bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 3.4 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن روتاری 10HP 7.5KW 8 Bar
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار بدون روغن روتاری 10HP 7.5KW 8Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.8 مترمربع در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
650KGS کمپرسور هوا بدون پیچ روتاری قابل حمل 70dB
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار بدون روغن روتاری 30HP 22KW 8Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 2.6 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور هوا اسکرو پیچ فریز شده 40HP و تسمه چرخشی 3 فاز
| نام: | کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن روتاری استفاده شده توسط کمربند 40HP 30KW 8Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 3.5 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور هوای پیچی برقی 68dB 20 اسب بخار روتاری آبی 293KGS
| نام: | کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن روتاری 20HP 15KW 10Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 2.12 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور اسکرو قابل حمل 30 کیلو وات
| نام: | کمپرسور هوای پیچی قابل حمل 30 کیلو وات 40 اسب بخار CHIC-40A |
|---|---|
| تحویل هوا: | 3.6 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور باد پیچ دار با کارایی بالا برای کاربردهای صنعتی
| حالت شروع: | Y-△/به طور مستقیم در خط |
|---|---|
| فشار: | 0.7-1.2MPa |
| حالت رانندگی: | درایو مستقیم/برقی کمربند |
فشار کمپرسور هوا پیچ صنعتی 0.7 - 1.2MPa کارایی جداسازی روغن ≥99.9%
| ساختار: | یکپارچه سازی |
|---|---|
| دمای محیط: | -20℃~+45℃ |
| سر و صدا: | ≤80dB ((A) |

