همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ low noise rotary screw air compressor ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
کمپرسور هوا با پیچ چرخشی همراه با سر و صدا کم
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
کمپرسور هوای روتاری اسکرو بدون روغن مستقیم 8 بار 10 اسب بخار 7.5 کیلووات
| نام: | کمپرسور هوای اسکرو بدون روغن روتاری استفاده شده با تسمه 8 باری 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخار |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.8 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
40HP 10 بار کمپرسور کوچک پیچ روتاری پیچ 30 کیلو وات قابل حمل
| نام: | کمپرسور هوای پیچی قابل حمل 30 کیلو وات 40 اسب بخار CHIC-40A 10Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 3.4 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
1280mm 50 Hp Rotary Screw Air Compressor Belt Drive 6.2m3 Min
| نام: | کمپرسور هوای پیچ خورده روتاری 37kw 50 اسب بخار CHIC-50A |
|---|---|
| تحویل هوا: | 6.2 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور هوای اسکرو چرخشی سه فاز 75 کیلووات با هدایت مستقیم
| نام: | کمپرسور هوای چرخشی 75 کیلوواتی 100 اسب بخاری CHIC-100A |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 13.0 متر³ در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
کمپرسور باد پیچ صنعتی روتاری 25HP
| نام: | کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن روتاری 25HP 18.5KW 8 Bar مستقیم |
|---|---|
| تحویل هوا: | 2.62 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور پیچ دوار کوچک 10 بار
| نام: | کمپرسور هوای پیچ خورده کوچک Rotay با استفاده از کمربند 7.5 کیلو وات 10 اسب بخار CHIC-10A |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.0 متر در دقیقه |
| برق: | سه فاز 220/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور پیچ روتاری 10 اسب بخار 7.5 کیلو وات 1.1 متر مکعب حداقل کنترل عددی
| نام: | کمپرسور هوای پیچ خورده کوچک Rotay با استفاده از کمربند 7.5kw 10 اسب بخار |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.1 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 220/60 یا 440/60 (V // هرتز) |
کمپرسور باد پیچ دار کارآمد با ≤3ppm محتوای روغن محدوده فشار 0.7-1.2MPa
| ارتفاع: | ≤1000 متر |
|---|---|
| فشار: | 0.7-1.2MPa |
| دمای محیط: | -20℃~+45℃ |
12.5 Bar Oil Free Screw Air Compressor 380V Portable Rotary
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار بدون روغن روتاری مستقل با موتور مستقیم CHIC-15BF / 12.5 12.5Bar |
|---|---|
| تحویل هوا: | 1.61 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |

