همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ reciprocating oil free piston air compressor ] همخوانی داشتن 71 محصولات.
مخزن 270 لیتری کمپرسور رفت و برگشتی افقی 10 اسب بخار خالص
| نام: | کمپرسور هوای پیستونی رفت و برگشتی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 380 ولتی 3 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.13 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 95mm*3 |
تسمه محرک کمپرسور هوا با فشار بالا 11 کیلووات 15 اسب بخار
| نام: | کمپرسور هوای پیستونی کم فشار 11 کیلووات 15 اسب بخار 380 ولت 3 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.6 متر مکعب در دقیقه |
| فشار: | 4.0Mpa/40bar |
سر کمپرسور هوا یک سیلندر 1.5 کیلووات 2.0 اسب بخار کم / فشار زیاد
| نام: | کمپرسو 0.75KW/1.0HP تسمه رانده پیستون رفت و برگشتی سر سر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.17 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 51 میلی متر * 2 |
تعمیر و نگهداری کم 5.5HP هوا خنک کننده معکوس پیستون کمپرسور سر برای کمپرسور هوا صنعتی خنک کننده هوا
| نگهداری: | تعمیر و نگهداری کم |
|---|---|
| روش خنک کننده: | هوا خنک می شود |
| سطح سر و صدا: | 60 دسی بل |
کیت کمپرسور هوا با کمپرسور پیستون متقابل با قدرت صنعتی دوستانه
| وزن: | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| فشار کاری: | 8 بار |
| درخواست: | صنعت معدن |
مجموعه کمپرسور هواي معدن استفاده شده، 8 بار فشار معدن صنعتي کمپرسور پستون متقابل
| ابعاد: | ۱۲۰۰ میلی متر × ۸۰۰ میلی متر × ۱۰۰۰ میلی متر |
|---|---|
| مرحله کمپرسور: | تک مرحله |
| جابجایی: | 170 لیتر در دقیقه |
کمپرسور هوا 380 ولت 100 لیتری کمپرسور هوا پیستون برقی صنعتی
| نام: | V-0.6 / 8 6HP 380V 100L کمربند رانده پیستون صنعتی برقی کمپرسور پیستون |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.6m³ / min |
| سیلندر: | 90 میلی متر * 2 |
کمپرسور باد 380 ولت 100 لیتری پیستون برق صنعتی
| نام: | کمپرسور پیستونی پیستونی برقی صنعتی V-0.6/8 6HP 380V 100L |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.6 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 90 میلی متر * 2 |
فشار بالا و کمپرسور هوا پیچ بزرگ بهبود فرآیندهای صنعتی
| روش شروع: | فرکانس متغیر آهنربای دائمی |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 ولت / 50 هرتز |
| دمای محیط: | -20℃~+45℃ |
تسمه محرک کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی 3 کیلووات بدون روغن 10 اسب بخار
| نام: | کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 380 ولتی 2 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.5 متر مکعب در دقیقه |
| فشار: | 3.0Mpa/30bar |

