همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ reciprocating oil free piston air compressor ] همخوانی داشتن 71 محصولات.
تسمه محرک کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی 2 سیلندر 4 کیلوواتی 5.5 اسب بخار
| نام: | کمپرسور هوا پیستونی رفت و برگشتی 4 کیلو وات 5.5 اسب بخار 380 ولت 2 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.6 متر مکعب در دقیقه |
| سیلندر: | 100mm*3 |
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی 860 RPM با لرزش کم 10 اسب بخار
| نام: | کمپرسور هوای پیستونی فشار قوی 7.5 کیلوواتی 380 ولتی 3 سیلندر 10 اسب بخاری |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.7 متر مکعب در دقیقه |
| فشار: | 3.0Mpa/30bar |
کمپرسور کمپرسور پیستونی پیستونی 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخار
| نام: | کمپرسور هوای پیستونی کم فشار 7.5 کیلوواتی 10 اسب بخاری 380 ولتی 3 سیلندر |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
| فشار: | 1.0Mpa/10bar |
حفظ و نگهداری کم سر کمپرسور پیستون متقابل 10HP خنک شده با آب 60DB سطح سر و صدا سیلندر سه
| تحویل هوایی: | 0.9 متر مکعب در دقیقه |
|---|---|
| سرعت: | 920 دور در دقیقه |
| کارایی: | تا 95% |
فشرده کننده پیستون متقابل سر روغن روان کننده هوا خنک مدل Dv-3080
| روان کننده: | روغن کاری شده |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | 60 دسی بل |
| کارایی: | تا 95% |
استفاده شده کمپرسور پیستون متقابل 220v بهترین راه حل برای کسب و کار شما
| فشار کاری: | 8 بار |
|---|---|
| مرحله کمپرسور: | تک مرحله |
| تضمین: | 1 سال |
جابجایی مثبت 8 بار بازتاب دهنده پیستون کمپرسور سر سه سیلندر
| سیلندر: | 65mm*3 |
|---|---|
| نوع: | سر کمپرسور با جابجایی مثبت |
| مدل: | DW-3065 |
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی پیستونی 3 سیلندر 15 کیلووات 20 اسب بخار 380 ولت با تسمه رانده
| نام: | تسمه محرک کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی 15 کیلو وات 20 اسب بخار 380 ولت 3 سیلندر پیستون فشار قوی 760r |
|---|---|
| تحویل هوایی: | 1.2 متر مکعب در دقیقه |
| فشار: | 3.0Mpa/30bar |
کمپرسور دو پیچ صنعتی با فشار 10 بار و سرعت 900r / min
| مدل: | DW-0.9/8 |
|---|---|
| توان (KW/HP): | 7.5/10 |
| سرعت (RPM): | 2800 |
90×2mm سیلندر هوا خنک کننده فشرده کننده پیستون متقابل 6HP/5.5KW روش خنک کننده
| مدل: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| توان (KW/HP): | 5.5/6.0 |
| قطر سیلندر× شماره (میلی متر): | 90×2 |

