همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ touch screen fill seal packing machine ] همخوانی داشتن 224 محصولات.
دستگاه تمام اتوماتیک برچسب زن بطری شش ضلعی سس چیلی CH-302D دستگاه برچسب زن عمودی بطری پلاستیکی بطری عسل
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| درجه خودکار: | خودکار |
| نوع رانده: | برقی |
دستگاه پرکن جعبه اتوماتیک 2.5 کیلو وات
| نوع: | دستگاه بسته بندی پیچ و مهره ماشین شمارش بسته بندی جعبه کارتن |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
دستگاه بسته بندی چندگانه سبزیجات سخت بالش جریان اتوماتیک برای کیسه کیسه ای فلفل
| نام: | دستگاه بسته بندی نوع بالش |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| سرعت بسته بندی: | 300 کیسه در دقیقه |
ماشین بسته بندی کامل خودکار کیسه برنج با عرض بند طولی 5 تا 10 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.520mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه آب بندی جام اتوماتیک قلع آلومینیوم اتوماتیک قوطی دستگاه آب بندی
| نام: | دستگاه آب بندی جام اتوماتیک قلع آلومینیوم اتوماتیک قوطی دستگاه آب بندی |
|---|---|
| نوع رانده شده: | کاملاً خودکار |
| آب بندی سر: | 1 |
دستگاه بسته بندی چندگانه میوه و سبزیجات 100-230 کیسه / حداقل
| نام: | دستگاه بسته بندی بالش 350 X |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| سرعت بسته بندی: | 100-230 کیسه در دقیقه |
MCU Automatic Granule Grain Packaging Machine Liner وزن برای تراشه های آجیل لوبیا
| نام: | گرانول قند نمک برنج دانه تک سر هاپر دستگاه بسته بندی چند |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1186x1146x1018 میلی متر |
ماشین توزیع اتوماتیک الکتریکی بارگذاری مستقیم برای پودر ها و نوار های بسته بندی دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک با شکل خاص و برش دستی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |

