همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ touch screen fill seal packing machine ] همخوانی داشتن 133 محصولات.
MCU Automatic Granule Grain Packaging Machine Liner وزن برای تراشه های آجیل لوبیا
| نام: | گرانول قند نمک برنج دانه تک سر هاپر دستگاه بسته بندی چند |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1186x1146x1018 میلی متر |
ماشین توزیع اتوماتیک الکتریکی بارگذاری مستقیم برای پودر ها و نوار های بسته بندی دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
2.0 KW ماشین پر کردن کیسه چای از فولاد ضد زنگ 304 با سرعت بالا برای کیسه های مهر و موم سه طرفه
| ظرفیت: | 110±5 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر دوز: | 6 سانتی متر مکعب |
| اندازه چای کیسه ای (L×W): | 62.5mm×50mm |
دستگاه توزین چند سر تمام اتوماتیک برای چیپس موز
| تایپ کنید: | دستگاه توزین چند سر تمام اتوماتیک برای تراشه های موز دستگاه بسته بندی چند سر |
|---|---|
| نوع رانده: | مکانیکی |
| نوع بسته بندی: | کارتن، قوطی، بطری، بشکه، کیسه ایستاده، کیسه، فیلم |
دستگاه کارتن کارتن سافت فوتوالکتریک پر کردن جعبه اتوماتیک 1700 میلی متر
| نام: | جعبه چای کیسه ای اتوماتیک دستگاه بسته بندی کارتن بسته بندی کیف بوکس دستمال مرطوب صورت |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| ولتاژ: | 380V 50Hz 3 فاز |
دستگاه بسته بندی کیسه های آجیل / میوه
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.420mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
جعبه کارت قهوه پزشکی کارتن اتوماتیک جعبه دستگاه اتوماتیک Taping ZH 100
| نوع: | دستگاه کارتون سازی |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| نوع رانده شده: | مکانیکی |
دستگاه بسته بندی تاول JY 100 کارتن تاول 0.5 Mpa
| نوع: | دستگاه بسته بندی کارتن اتوماتیک Blister Box |
|---|---|
| نوع رانده شده: | مکانیکی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
دستگاه بسته بندی و آب بندی پرکننده عمودی گرانول چند منظوره
| نام: | ماشین آلات بسته بندی گرانول |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کیسه های نایلونی، کیسه های پلاستیکی، کیسه های کاغذی و غیره. |
| نوع رانده: | برقی |
کارتن خوابان ماشین پلاستیکی ربات پلاستیکی کاملا اتوماتیک فلز
| نوع: | خط بسته بندی ، کاملاً اتوماتیک |
|---|---|
| نام: | دستگاه ربات و پالت کارتایزر کارتن ها یا کیسه ها را روی پالت ها می اندازد یا چیزی را در جایی قرار می |
| بسته بندی مواد: | پلاستیک ، فلز ، شیشه ، چوب |

