همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ touch screen fill seal packing machine ] همخوانی داشتن 133 محصولات.
دستگاه پرکن جعبه اتوماتیک 2.5 کیلو وات
| نوع: | دستگاه بسته بندی پیچ و مهره ماشین شمارش بسته بندی جعبه کارتن |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
1 - 1000ml 2.5KW قدرت ماشین پر کردن کارتن بی مصرف برای استفاده صنعتی
| دقت پر کردن: | ≤±1٪ |
|---|---|
| مصرف هوا: | 0.3 متر مکعب در دقیقه |
| وزن: | 1000 کیلوگرم |
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |
ماشین پر کردن کارتون بی عمل با ظرفیت بسته بندی 1000-5000CPH φ26-φ36 اندازه کلاه و مصرف هوا 3m3/min برای کارتون های آبمیوه پر کردن و مهر
| کنترل کنید: | PLC |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 380V/50HZ یا سفارشی |
| ماشین: | SUS304 |
دستگاه پر کردن کارتن بالای شیروانی 70 میلی متر
| نوع: | کارتن های شیروانی بالا پر و مهر و موم ماشین با استفاده از درب کارتن آسپتیک |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | کارتن کارتن های بالای سقف ، کارتن های بالای شیروانی |
| نوع رانده شده: | پنوماتیک |
ماسک کارتن اتوماتیک ماسک کاندوم پر کننده جعبه
| نام: | کیسه کاندوم کیسه Cartoning Box اتوماتیک کارتن بسته بندی ماشین آلات |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
نوشیدنی آجر ماشین آلات پر کردن کارتن پنوماتیک آلومینیوم رول روکش شده
| نوع: | نوع بسته بندی کارتن و نوع دستگاه پر کردن دستگاه پر کردن کارتن Aspetic دستگاه پر کردن کارتن آجر صوتی |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | کارتن کارتن تترا ، |
| نوع رانده شده: | پنوماتیک |
دستگاه بسته بندی مایع برای نوشابه آبمیوه چای آبجو نوشیدنی لباسشویی شامپو مواد شوینده
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه اتوماتیک کارتن پر کردن کارتن MJ 2400 1000ml برای نوشیدنی های شیر
| نام: | دستگاه بسته بندی اتوماتیک نوع کارتن 1000 میلی لیتر دستگاه پر کردن کارتن آب صهیونیستی |
|---|---|
| طریقه استفاده: | بسته بندی پر کننده آب شیر نوشیدنی |
| نوع بسته بندی: | کارتن کارتن تترا ، |
10 کیلوگرم 20 کیلوگرم 30 کیلوگرم 40 کیلوگرم 50 کیلوگرم برنج ، آجیل ، غذا ، گلوله بسته بندی دستگاه بسته بندی دستگاه بسته بندی چند دستگاه بسته بندی برای کیسه های بزرگ
| نام: | ماشین آلات بسته بندی گرانول |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کیسه های نایلونی ، کیسه های پلاستیکی ، کیسه های کاغذی و غیره. |
| نوع رانده شده: | برقی |

