همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ touch screen fill seal packing machine ] همخوانی داشتن 133 محصولات.
دستگاه بسته بندی جعبه های لوله دار ZYK-09
| نوع: | ZYK-09 |
|---|---|
| اندازه کارتن: | (L) 250-400 (W) 180-320 (H) 150-350 میلی متر |
| عرض نوار: | 48 میلی متر |
دستگاه بسته بندی کیسه چای LTDX-110
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| عملکرد: | بسته بندی چای در کیسه های کاغذ فیلتر |
سریع و دقیق فیلم رول گسترده جام پر کردن ماشین مهر و موم PE / سینی آلومینیومی
| فشار کاری (Mpa): | 0.6-0.8 |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | سینی، سینی Pe، سینی آلومینیومی، سینی نقشه |
| حداکثر ابعاد سینیL*W*H (mm) حفره 1 در 4: | 200x140x80 (x4)/ 260x170x110 (x4) |
دستگاه بسته بندی هپر لنگر ورق آرد
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی چند عملکردی عمودی برای آبمیوه مایع شامپو روغن خوردنی کتشاپ
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه پکیج تراشه چند کارکردی نوع عمودی برای روغن ماهی قرص های شیرین
| محدوده اندازه گیری: | با کمیت محاسبه می شود |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی برای دانه های قند نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی پودر آبمیوه افقی دستگاه بسته بندی چند عملکردی نوع عمودی
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
اتوماتیک Kinder Joy تخم مرغ ژله آلترسونک پف بسته بندی ماشین پمپ های الکتریکی پمپ هوا ارائه شده
| زمان تحویل: | ۶۰ روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | Western Union، L/C، T/T، MoneyGram |
| قابلیت ارائه: | 1+ رایانه شخصی + 60 روز |
ماشین پر کردن کارتون های غیرقابل استفاده از فولاد ضد زنگ 304 با دقت پر کردن ≤±1٪
| مصرف هوا: | 0.3 متر مکعب در دقیقه |
|---|---|
| منبع برق: | 380 ولت / 50 هرتز |
| نام محصول: | دستگاه پرکن کارتن آسپتیک |

