همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ semi automatic carton packaging machine ] همخوانی داشتن 56 محصولات.
نیمه اتوماتیک استیکر الکترونیک تخت 3M چسب دو طرفه برچسب گذاری ماشین CH-615H برای قوطی ها و بطری ها با اجزای هسته PLC
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| درجه خودکار: | نیمه اتوماتیک |
| نوع رانده: | برقی |
1 - 1000ml 2.5KW قدرت ماشین پر کردن کارتن بی مصرف برای استفاده صنعتی
| دقت پر کردن: | ≤±1٪ |
|---|---|
| مصرف هوا: | 0.3 متر مکعب در دقیقه |
| وزن: | 1000 کیلوگرم |
دستگاه نیمه بسته بندی اتوماتیک نیمه اتوماتیک کارتن پر کردن کارتن DH 1200 سقف بالا
| نوع: | DH-1200 Semi-AUTO سقف بالا کارتن Aspetic کارتن پر و مهر و موم خط ماشین |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | کارتن کارتن های بالای سقف ، کارتن های بالای شیروانی |
| نوع رانده شده: | پنوماتیک |
تجهیزات کارتن سازی چند اتوماتیک HCZ-130CL بسته بندی چهار طرفه کارتن ذخیره سازی برای پفک
| ظرفیت تولید: | 40-130 کارتون در دقیقه |
|---|---|
| کیفیت جعبه: | 250-350g/m2 ((به عنوان اندازه کارتن و تصمیم گیری) |
| حداکثر اندازه جعبه: | 180 × 90 × 80 میلی متر (L× W× ارتفاع) |
دستگاه پرکن کارتن آجر آسپتیک 125 میلی لیتری دستگاه بسته بندی نوشیدنی
| نوع: | دستگاه پرکن کارتن و مهر و موم |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | کارتن تترا پک |
| نوع رانده: | پنوماتیک |
ماشین کارتونی چند اتوماتیک HCZ-130P برای بطری های پلاستیکی آلومینیومی و لوازم آرایشی
| نوع: | HCZ-130P |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 50-130 کارتن در دقیقه |
| کیفیت جعبه: | 250-350g/m2 ((به عنوان اندازه کارتن و تصمیم گیری) |
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه DPA 4030
| نام: | کارتن کارتن کوچک کارتن نوار کارتن آب بندی کارتن جعبه راه راه ماشین بسته بندی |
|---|---|
| عملکرد: | جعبه را با نوارها مهر و موم کنید |
| نوع رانده شده: | برقی |
دستگاه پر کردن کارتن بالای شیروانی 70 میلی متر
| نوع: | کارتن های شیروانی بالا پر و مهر و موم ماشین با استفاده از درب کارتن آسپتیک |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | کارتن کارتن های بالای سقف ، کارتن های بالای شیروانی |
| نوع رانده شده: | پنوماتیک |
ماشین بسته بندی کارتونینگ / گرما کوچک HCZ-BX برای LED
| نوع: | HCZ-BX |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 15-30 کیسه در دقیقه |
| کیفیت جعبه: | 250-350g/m2 ((به عنوان اندازه کارتن و تصمیم گیری) |
دستگاه بسته بندی کوچک کننده اتوماتیک BX-500H برای جعبه های میوه و نوشیدنی و سایر محصولات
| خوراک با ارتفاع افقی: | 850±50 میلی متر |
|---|---|
| فشار کاری: | 0.5 مگاپاسکال |
| عرض فیلم بسته بندی: | حداکثر 350 میلی متر |

