همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ semi automatic carton packaging machine ] همخوانی داشتن 56 محصولات.
0.8Mpa جعبه موج دار تسمه ماشین کارتن Erektor و سیلر
| نوع: | کارتن جعبه Erektor ماشین مهر و موم و تسمه خط |
|---|---|
| عملکرد: | جعبه را با نوار پر کنید و آن را ببندید و آن را با کمربند ببندید |
| نوع رانده شده: | برقی |
ماشین کارتونی کامل خودکار برای بطری های کوچک / لوح های آلومینیوم پلاستیکی / ظروف آرایشی
| نوع: | دستگاه کارتن کامل اتماتیک |
|---|---|
| شرایط: | جدید و سفارشی به عنوان نیازهای شما |
| قدرت: | 380V/50Hz/1.5KW |
BOPP کارتن ماشین جعبه سفت و محکم BOPP کارتن FXJ6050 خودکار
| نام: | بسته بندی اتوماتیک جعبه کارتن جعبه ماشین آلات بسته بندی ماشین بسته بندی جعبه راه راه |
|---|---|
| عملکرد: | جعبه را با نوارها مهر و موم کنید |
| نوع رانده شده: | برقی |
دستگاه برچسبزن سیم تاشو پرفروش CH-613 کابل داده برچسبزن تامینکننده چینی دستگاههای برچسبزن مورد داغ
| ولتاژ: | AC220V/50HZ،60HZ سفارشی |
|---|---|
| درجه خودکار: | نیمه اتوماتیک |
| نوع رانده: | برقی |
350ml PLC Pneumatic Beverage Automatic Case Sealer Cartoner ماشین
| نوع: | دستگاه پر و بسته بندی کارتن |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | کارتن brick type pack |
| نوع رانده شده: | پنوماتیک |
HCZ-130 دستگاه بسته بندی کشویی افقی برای پفک و بطری، لوازم آرایشی
| ظرفیت تولید: | 50-130 کارتن در دقیقه |
|---|---|
| Box. جعبه max.size حداکثر اندازه: | 200×90×80 میلیمتر (LxWxH) |
| جعبه.حداقل. اندازه: | 55×20×12mm ((L×W×H) |
2000 کیلوگرم جعبه راه راه ماشین بسته بندی خط پایین آب بندی
| نوع: | کارتن کارتن راه راه ماشین پر کننده ماشین پر کردن خط آب بندی ماشین |
|---|---|
| عملکرد: | جعبه را با نوارها مهر و موم کنید |
| نوع رانده شده: | برقی |
ماشین کارتونی خودکار ماسک خمیر HCZ-120T چهار طرف بسته بندی بسته بندی بسته بندی
| نوع: | HCZ-120T |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 50-130 کارتن در دقیقه |
| کیفیت جعبه: | 250-350g/m2 ((به عنوان اندازه کارتن و تصمیم گیری) |
ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک با سرعت بالا ZWG-590 برای گروه بندی مواد غذایی و نوشیدنی
| ظرفیت تولید: | 30-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | BOPP، فیلم پی وی سی |
| اندازه بسته: | L:60-130mm W:40-100mm H:10-40mm |
نوار چسب 500 میلی متر کارتن کارتن راه راه آب بندی ماشین آلات
| نوع: | دستگاه بسته بندی مهر و موم جعبه کارتن نوار چسب اتوماتیک |
|---|---|
| عملکرد: | جعبه را با نوارها مهر و موم کنید |
| نوع رانده شده: | برقی |

