همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ semi automatic carton packaging machine ] همخوانی داشتن 56 محصولات.
دستگاه بسته بندی تاول زنبور عسل اتوماتیک پر کردن و آب بندی لیوان
| نام: | دستگاه آب بندی فنجان دستگاه آب بندی قوطی قلع آلومینیومی با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع رانده: | تمام خودکار |
| نوع بسته بندی: | کارتن، بطری، بشکه، کیسه ایستاده، کیسه، فیلم، فویل |
دستگاه بسته بندی 3D فیلمی شفاف جعبه دستگاه بسته بندی لوازم آرایشی
| ظرفیت تولید: | 30-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | BOPP، فیلم پی وی سی |
| اندازه بسته: | L:60-130mm W:40-100mm H:10-40mm |
دستگاه پر کردن کاغذ نیمه اتوماتیک 1.5 لیتری دارای عملکرد چند منظوره شیروانی بالا
| نوع: | کاغذ آجر نیمه لیتری اتوماتیک 1 لیتری پر کننده کارتن بسته بندی کننده دستگاه پر کردن چند منظوره |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | کارتن brick type pack |
| نوع رانده شده: | پنوماتیک |
دستگاه بسته بندی کارتن آبمیوه 4000 میلی متری دستگاه پرکن کارتن شیروانی 2000 BPH
| نام: | دستگاه پرکن کارتن UV Aseptic Milk Juice Wine Carton Packaging 2000 BPH دستگاه |
|---|---|
| استفاده: | بسته بندی پر کردن آب شیر نوشابه |
| نوع بسته بندی: | کارتن کارتن تترا، |
ماشین کاملا اتوماتیک بسته بندی و مهر و موم جعبه عمودی کاغذی KXJ-01 ماشین بسته بندی و مهر و موم اتوماتیک، دستگاه بسته بندی جعبه کاغذی موج دار
| ولتاژ: | AC220V/50HZ،60HZ سفارشی |
|---|---|
| درجه خودکار: | نیمه اتوماتیک |
| نوع رانده: | برقی |
HCZ-80 ماشین کارتونی چند اتوماتیک برای پفک بطری و لوازم آرایشی
| نوع: | HCZ-80 |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 50-90 کارتن در دقیقه |
| کیفیت جعبه: | 250-350g/m2 ((به عنوان اندازه کارتن و تصمیم گیری) |
دستگاه کارتن سازی چراغ های چند منظوره اتوماتیک AC220V 50Hz HCZ-80
| ظرفیت تولید: | 50-70 کارتون در دقیقه |
|---|---|
| کیفیت جعبه: | 250-350g/m2 ((به عنوان اندازه کارتن و تصمیم گیری) |
| حداکثر اندازه جعبه: | 200 × 90 × 80 میلی متر (L× W× ارتفاع) |
ماشین کارتونی چند اتوماتیک HCZ-130H برای لوازم آرایشی ماشین بسته بندی جعبه
| نوع: | HCZ-130H |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 50 تا 100 کارتن/دقیقه |
| کیفیت جعبه: | 250-350g/m2 ((به عنوان اندازه کارتن و تصمیم گیری) |
پالت فیلم کششی Robot Palletizer Machine بسته بندی خودکار 1650 میلی متر
| نام: | دستگاه کشش اتوماتیک برای بسته بندی دستگاه پالت ربات Paltetizer |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | کارتن ، قوطی ، بطری ، بشکه ، کیف ، کیف ، پالت |
| بعد، ابعاد، اندازه: | L2650 * W1650 * H2400mm |
دستگاه بسته بندی چندگانه MP-5kw کیسه های PP / PVC نیمه اتوماتیک دستگاه مهر و موم ذوب گرم
| نام: | دستگاه بسته بندی متعدد MP-5kw کیسه های PP / PVC دستگاه مهر و موم گرم |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 ولت 50-60 هرتز |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |

