همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 220v direct power air compressor ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
150 پوند کمپرسور هوا بدون کمربند درایو مستقیم 2800 rpm برای عملکرد بهینه
| حداکثر فشار: | 125 PSI |
|---|---|
| شرایط: | کمپرسور هوا پیستونی جدید |
| ویژگی های اضافی: | گیج دوگانه، کوپلر اتصال سریع، حفاظت از اضافه بار حرارتی |
عملکرد سنگین 2HP / 1.5kw کمپرسور هوا با وزن 23KGS و 206/0.206 تحویل هوا
| حداکثر فشار: | 115 PSI |
|---|---|
| درجه موتور: | IP54 |
| وزن: | 23 کیلوگرم |
کمپرسور هوا 24L پیچ درایو
| نام: | 220 ولت / 110 ولت 8 بار 24 لیتر پیستونی تولید کننده کمپرسورهای هوا مستقیم |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.206m³ در دقیقه |
| سیلندر: | 47 میلی متر * 1 |
کمپرسور هوای قابل حمل 115psi Mini با مخزن 50L 8 نوار آبی
| نام: | مینی 24L 8 بار 220 ولت کمپرسور هوا مستقیم قابل حمل کوچک قابل حمل |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.206m³ در دقیقه |
| سیلندر: | 47 میلی متر * 1 |
کمپرسور هوا 220 ولت با هواپیمای هانبل و موتور IP54
| تضمین: | 1 سال محدود |
|---|---|
| ابعاد: | 27.5 x 22 x 44 اینچ |
| ظرفیت (L/Min/m³/Min): | 206/0.206 |
115 PSI حداکثر فشار پیچ کمپرسور هوا 0.26M3/min 115psi/8bar
| تحویل هوایی: | 206/0.206 |
|---|---|
| حداکثر فشار: | 115psi/8bar |
| شرایط: | کمپرسور هوا نو |
115 PSI 2.5HP کمپرسور هوا با موتور الکتریکی با اتصال سریع
| شرایط: | کمپرسور هوا نو |
|---|---|
| تحویل هوایی (L/Min/M³/Min): | 206/0.206 |
| حداکثر فشار: | 115 PSI/8bar |
2.5 HP 115 PSI کمپرسور هوا موتور آهنربا دائمی با دو گج و حفاظت از بیش از حد حرارتی
| ابعاد: | 27.5 x 22 x 44 اینچ |
|---|---|
| ویژگی های اضافی: | گیج دوگانه، کوپلر اتصال سریع، حفاظت از اضافه بار حرارتی |
| قدرت: | 2 اسب بخار / 1.5 کیلو وات |
سر کمپرسور هوا صنعتی 2.2Kw/3.0Hp برای کاربردهای سنگین
| مدل: | DV-2065 |
|---|---|
| مواد پمپ: | آهن ریخته |
| قدرت: | 2.2 کیلووات / 3.0 اسب بخار |
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن 800 وات فیلتر تصفیه چند فاز تک پیستونی 25L
| نام: | کمپرسور هوا پیستونی سفید 25 لیتری 800 و 220 ولت قابل حمل بدون روغن |
|---|---|
| تحویل هوا: | 65 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |

