همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 220v direct power air compressor ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
2.5HP 220V قدرت مستقیم کمپرسور هوا به طور مستقیم متصل کمپرسور هوا با دو گج
| وزن: | 23 کیلوگرم |
|---|---|
| ویژگی های اضافی: | گیج دوگانه، کوپلر اتصال سریع، حفاظت از اضافه بار حرارتی |
| ابعاد: | 27.5 x 22 x 44 اینچ |
220 ولت کمپرسور هواي مستقيم
| تحویل هوایی (L/Min/M³/Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال محدود |
| وزن: | 23 کیلوگرم |
کمپرسور هواپیمایی قابل حمل مستقیم با درجه موتور IP55/54 و ولتاژ 220 ولت
| تحویل هوایی (L/Min/M³/Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال محدود |
| ولتاژ/فرکانس موتور (V/Hz): | 220/50 |
کمپرسور هوای درایو 115psi
| نام: | کمپرسور مستقیم درایو قابل حمل فشار بالا ، با ولتاژ 220 ولت 50 لیتر |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.206m³ در دقیقه |
| سیلندر: | 47 میلی متر * 1 |
2HP/1.5kw کمپرسور هوا 150 پوند ظرفیت برای نیازهای صنعتی
| ظرفیت: | 19 M3/min @ 116psi/8bar |
|---|---|
| حداکثر فشار: | 125 PSI |
| پایان هوا: | هانبل (تایوان) |
2.5HP/1.8kw 150 پوند کمپرسور هوا با رانش مستقیم در 125 PSI - طراحی صرفه جویی در فضا
| نوع: | کمپرسور هوا |
|---|---|
| وزن: | 23 کیلوگرم |
| ویژگی های اضافی: | گیج دوگانه، کوپلر اتصال سریع، حفاظت از اضافه بار حرارتی |
IP55 / 54 موتور درجه 2.5HP کمپرسور هوا مستقیم محرک راه حل نهایی تولید
| تضمین: | 1 سال محدود |
|---|---|
| درجه موتور: | IP55/54 |
| ویژگی های اضافی: | گیج دوگانه، کوپلر اتصال سریع، حفاظت از اضافه بار حرارتی |
کمپرسور هوا مستقیم درایو قابل حمل 2.5HP BM-50L
| نام: | کمپرسور هوا برقی اتومبیل قابل حمل AC 220V / 110V 2.5HP 50L BM-50L |
|---|---|
| تحویل هوا: | 0.206m³ در دقیقه |
| سیلندر: | 47 میلی متر * 1 |
11KW 8bar / 10bar / 12bar کمپرسور هوا پیچ کارخانه حالت جدید استفاده شده 220V / 380V کمپرسور هوا ساکت
| مدل: | CHIC-15A |
|---|---|
| تحویل هوا (m³/min/mpa): | 1.8/0.7 ؛ 17./0.8 ؛ 1.5/10 ؛ 1.2/1.2 |
| دمای محیط (℃): | ≤45 ℃ |
IP55/54 کمپرسور هوا با موتور الکتریکی برای کاربردهای سنگین
| ابعاد (L×W×Hmm): | 70×31×66 |
|---|---|
| نوع: | کمپرسور هوا |
| تحویل هوایی (L/Min/M³/Min): | 206/0.206 |

