همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 220v direct power air compressor ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
کمپرسور هوای پیستونی بدون روغن 800 وات 25 لیتر خنک کننده با فشار 45 کیلوگرم
| نام: | کمپرسور هوا پیستونی سفید 25 لیتری 800 و 220 ولت قابل حمل بدون روغن |
|---|---|
| تحویل هوا: | 65 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
نازل دو نفره پیستون تک پیستونی هوا بدون پیستون 50L بدون روغن
| نام: | کمپرسور هوا خاموش بدون روغن 50L 1200W 220V |
|---|---|
| تحویل هوا: | 110 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
70dB Red Dual Piston Air Compressor 112MM Direct Driven Type
| نام: | 50L 1100w 220v کمپرسور هوا قابل حمل بدون روغن دو سر بول |
|---|---|
| تحویل هوا: | 110 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
کمپرسور هوای خاموش کوچک 8bar
| نام: | 3HP 220V کوچک سه سر کمپرسور هوای برقی پیستونی قابل حمل بدون روغن |
|---|---|
| تحویل هوا: | 180 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
کمپرسور هوا 10 پیستونی بدون فشار پیستونی قابل حمل برقی W1100
| نام: | کمپرسور هوا خاموش و بدون روغن 50L 1100W 220V |
|---|---|
| تحویل هوا: | 110 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
100L Piston Type Air Compressor Noiseless W1500 90KGS
| نام: | 100L 1500w 220v روغن قابل حمل مستقیم قابل حمل نوع پیستونی کمپرسور هوا دو هد |
|---|---|
| تحویل هوا: | 250 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
کمپرسور هوای پیستونی بدون روغن 1100w کوچک 50dB بدون صدا
| نام: | 100L 1100w 220v کمپرسور هوا قابل حمل بدون روغن دو سر سفید |
|---|---|
| تحویل هوا: | 110 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
210L Min Oil Free Piston Air Compressor Red 3 Head Motor Direct Driven
| نام: | کمپرسور هوا پیستون خاموش بدون روغن در چین سه سر قرمز |
|---|---|
| جریان هوا: | 210 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
3000w Super Silent Oil Free Piston Air Compressor 100l Harmless
| نام: | 100L 3000w 220v روغن قابل حمل مستقیم قابل حمل نوع کمپرسور هوا پیستونی خاکستری |
|---|---|
| تحویل هوا: | 250 لیتر در دقیقه |
| فشار: | 8bar |
CHIC-30A کمپرسور هوا برقی پیچ برای دندانپزشکی / شستن شن و ماسه / شستن ماشین
| مدل: | شیک -30a |
|---|---|
| تحویل هوا (m³/min/mpa): | 3.8/87;3.6/08.3.3/1.0.2.9/1.2 |
| دمای محیط (℃): | ≤45 ℃ |

