همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ 220v direct power air compressor ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
2400W Mute Air Compressor 60MM Noiseless Double Nozzles Aluminum Alloy Body
| نام: | کمپرسور هوا پیستون خاموش بدون روغن W-750X3 / 70 تولید کننده در چین سه هد |
|---|---|
| جریان هوا: | 210 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
کمپرسور هوای خاموش کوچک 90L نوع کمربند 0.8Mpa W 0.28
| نام: | مخزن کمپرسور هوا پیستونی صنعتی بدون مخزن 0.8 مگاپاسکال 3 ولت 220 ولت / 380 ولت مخزن آبی |
|---|---|
| تحویل هوا: | 280 لیتر در دقیقه |
| N. وزن کن: | 79 کیلوگرم |
195L Mute Oil Free Piston Air Compressor Medical 2400W سر سیلندر آلومینیوم
| نام: | Painting Mute Portable Medical Oil Free کمپرسور سه سر سفید |
|---|---|
| تحویل هوا: | 195 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
کمپرسور هوا با فشار بالا نیروگاه قابل استفاده کمپرسور هوا دو مرحله ای
| مدل: | CHIC-50A |
|---|---|
| تحویل هوا (m³/min/mpa): | 10.4/07;9.8/88;8.5/1.0;7.5/1.2 |
| دمای محیط (℃): | ≤45 ℃ |
125L Hydraulic Driven Air Piston Type Compressor 1500W 220V
| نام: | کمپرسور هوا خاموش بدون روغن 50L 1500W 220V |
|---|---|
| تحویل هوا: | 125 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
کمپرسور دو پیستونی دوقلو W50 110 لیتر بادی گاز بادی
| نام: | 50L 1100w 220v کمپرسور هوا قابل حمل بدون روغن دو سر بول |
|---|---|
| تحویل هوا: | 110 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
10 bar Oil Free Piston Compressor 50l Silent Orange 67mm 43KGS
| نام: | کمپرسور هوا پیستونی با فشار مستقیم و قابل حمل 50 لیتر 1200 و 220 ولت نارنجی |
|---|---|
| تحویل هوا: | 110 لیتر در دقیقه |
| برق: | 220V / 60Hz |
کمپرسور پیستونی فشار قوی 8 بار W1500 خاکستری روانکاری شده
| نام: | 100L 3000w 220v روغن قابل حمل مستقیم قابل حمل نوع کمپرسور هوا پیستونی خاکستری |
|---|---|
| تحویل هوا: | 250 لیتر در دقیقه |
| فشار: | 8bar |
فشار بالا کمپرسور پیچ هوا ثابت سازنده خوب فروش بهترین قیمت
| مدل: | شیک -100a |
|---|---|
| تحویل هوا (m³/min/mpa): | 13.8/0.7 ؛ 13.0/0.8 ؛ 11.9/1.0 ؛ 10.3/1.2 |
| دمای محیط (℃): | ≤45 ℃ |
دستگاه جوش التراسونیک با قدرت بالا کامپیوتری 4200 وات
| نام: | دستگاه جوشکاری التراسونیک با قدرت بالا کامپیوتری دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت 50-60 هرتز |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |

