همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ bag multi packaging machine ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
دستگاه بسته بندی پودر عمودی مواد شوینده 420 میلی متری پر کننده 3KW Auger Filler
| نام: | شوینده پودر نوع عمودی دستگاه بسته بندی Vffs دستگاه بسته بندی با پرکننده Auger |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
ماشین بسته بندی شیر VFFS ماشین آلات پر کننده و مهر و موم شده فرم عمودی CPP
| نام: | شیر و آب میوه پودر نوع بسته بندی عمودی دستگاه بسته بندی Vffs |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
ماسک کارتن اتوماتیک ماسک کاندوم پر کننده جعبه
| نام: | کیسه کاندوم کیسه Cartoning Box اتوماتیک کارتن بسته بندی ماشین آلات |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
ماشین توزیع اتوماتیک الکتریکی بارگذاری مستقیم برای پودر ها و نوار های بسته بندی دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
Candy GMP افقی اتوماتیک کارتن کارت 1600 کیلوگرم
| نوع: | دستگاه بسته بندی کارتن اتوماتیک بیسکویت آب نبات بستنی خوراکی افقی |
|---|---|
| نوع رانده شده: | مکانیکی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی برای دانه های قند نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی جعبه مثلث عمودی چند کارکرد برای لوبیا بادام زمینی دانه های هندوانه
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (H): 80-140mm (W): 60-110mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
YP65 دستگاه بسته بندی سس چند عملکردی نوع عمودی سالاد سس یخ بسته روغن سیلیکون
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
50 بسته کیسه ای / حداقل نوع بسته بندی بالش برای توت فرنگی گوجه فرنگی گوجه فرنگی گیلاس
| نام: | بالش دستگاه بسته بندی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| تایپ کنید: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
ماشین بسته بندی گرانول با سرعت بالا عمودی چند عملکرد برای دانه های آبنبات آرد بادام زمینی نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-180mm (W): 20-75mm |
| سرعت بسته بندی: | 80-130 کیسه در دقیقه |

