همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ bag multi packaging machine ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
DXD01KC6 ماشین بسته بندی خودکار کیسه چای فولاد ضد زنگ با کیسه بسته بندی سه طرفه
| نام کلید: | دستگاه بسته بندی چای کیسه ای اتوماتیک |
|---|---|
| ظرفیت: | حداکثر 105±5 کیسه در دقیقه |
| عرض کاغذ فیلتر: | 125 میلی متر یا 140 میلی متر |
کارکرد آسان دستگاه کارتن اتوماتیک عمودی اتوماتیک DDU-50
| نام: | دستگاه بسته بندی کارتن اتوماتیک بطری چند منظوره |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
دستگاه بسته بندی کیسه با صفحه لمسی با اندازه بسته بندی W30-110mm
| ضخامت بسته بندی: | 0.04-0.08 میلی متر |
|---|---|
| مصرف برق: | 2.2 کیلو وات |
| اندازه: | L1000*W1000*H1800mm |
دستگاه بسته بندی کیسه چای با ظرفیت پر کردن 2-50G و پنل کنترل صفحه لمسی
| ظرفیت: | 110±5 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر دوز: | 6 سانتی متر مکعب |
| اندازه چای کیسه ای (L×W): | 62.5mm×50mm |
دستگاه بسته بندی کیسه قهوه 700 کیلوگرمی
| عملکرد: | چند منظوره کاملاً اتوماتیک دستگاه بسته بندی کیسه چای کاغذی فیلتر مقیاس کوچک |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 1 سال |
| پر کردن ترتیب: | 3-15 میلی لیتر |
DXDC50B ماشین بسته بندی خودکار کیسه چای 3 طرف بسته بندی با ظرفیت پر کردن 50 کیسه / دقیقه
| ظرفیت پر کردن: | 50 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| Max. حداکثر Dosage دوز: | 5 ٪40 سانتی متر |
| ظرفیت چای کیسه ای: | حداکثر 1.5 گرم تا 10 گرم |
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاac اتوماتیک کامل 420 ولت 304SS هوادهی
| نام: | دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاac مواد غذایی تمام اتوماتیک با سرعت بالا 420 ولت 304SS |
|---|---|
| بسته بندی مواد: | کیسه ایستاده ، کیف ، فیلم ، کیف ، کیسه بالش |
| قدرت: | 220 ولت 50/60 هرتز 2 کیلو وات |
رومیزی وکیوم سیلر ترموفرمینگ خارجی دستگاه بسته بندی وکیوم گاز فلاشینگ
| تایپ کنید: | سیلر خلاء خارجی |
|---|---|
| شرایط. شرط: | جدید |
| نوع رانده: | برقی |
خط تولید ماشین پر کردن نوشیدنی های نرم آب گازی گازی 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
ماشین پر کردن آب فومینگ نوشابه گازدار با بطری PET
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| دقت پر کردن: | سطح مایع ≤ ± 5 میلی متر |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |

