همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ bag multi packaging machine ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
DXDC15G دستگاه بسته بندی کیسه چای فولاد ضد زنگ 105±5 کیسه / دقیقه AC 380V/220V 304 فولاد ضد زنگ
| نام: | دستگاه بسته بندی چای کیسه ای |
|---|---|
| ظرفیت: | 105±5 کیسه در دقیقه |
| عرض کاغذ فیلتر: | 125 میلی متر (گزینه 140 میلی متر) |
دستگاه بسته بندی کیسه چای KL 100ZS 20 گرم پودر قهوه قطره ای اتوماتیک
| نام: | دستگاه بسته بندی کیسه چای پودر قهوه قطره ای چند منظوره |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | کیسه ها ، فیلم ، فویل ، کیسه ، بسته بندی فیلتر |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی چند منظوره برای دانه های شکلاتی آجیل میان وعده ها
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-180mm (W): 30-140mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
پیچ سخت افزاری دستگاه بسته بندی VFFS با یک فیدر ویبره
| نام: | دستگاه بسته بندی عمودی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| نوع رانده: | برقی و پنوماتیکی |
بسته بندی بطری تخته ای تاول بسته بندی دستگاه کارتن سازی تمام اتوماتیک
| تایپ کنید: | دستگاه کارتن سازی اتوماتیک |
|---|---|
| مناسب برای: | جعبه های کارتن |
| نوع رانده: | مکانیکی |
دستگاه بسته بندی داخلی و خارجی کاملا اتوماتیک قطره کیف ماشین بسته بندی پودر قهوه بدون بافت
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای قهوه قطره ای (داخلی و بیرونی). |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری: | 5-10 گرم (15-33 میلی لیتر) |
| اندازه کیسه داخلی: | (L):70-74mm (W):90mm |
DXDC10 دستگاه بسته بندی کیسه چای دو اتاقی برای بسته بندی چای و دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه چای با دو اتاق |
|---|---|
| ظرفیت: | 10±120 (کیسه در دقیقه) |
| درجه دقت: | ±5٪ |
مدل DXD05CW180 دستگاه بسته بندی پاکت 5 کیسه محصول در یک گروه
| خروجی: | حداکثر 50 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| بعد پاکت نامه: | (85mm×80mm) (گزینه) (105mm×100m) (گزینه) (95mm×90mm) (ابعاد استاندارد) |
| خروجی در یک گروه: | 5 کیسه |
DXD01KM120 دستگاه بسته بندی کیسه چای با سرعت بالا با یک اتاق
| نام ماشین: | دستگاه بسته بندی چای کیسه ای پرسرعت |
|---|---|
| چای/ گیاه بسته بندی شده: | چای شکسته و سایر مواد دانه ای (20-40) میش مواد دانه ای یا ورق بدون لزگی |
| Max. حداکثر Dosage دوز: | 6cm3 9cm3 12cm3 |
304 فولاد ضد زنگ DXDD16 CCFD6 دستگاه بسته بندی چای با 20-60 کیسه / دقیقه نرخ 2.5kw قدرت
| نام کلید: | دستگاه بسته بندی چای کیسه ای اتوماتیک |
|---|---|
| مدل: | DXDD16 |
| ظرفیت: | 110±5 کیسه در دقیقه |

