همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ touch screen display bag packing machine ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
دستگاه بسته بندی چند کارکردی عمودی برای پودر شیر پودر قهوه آرد
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی مکمل خودکار سبزیجات Flow Pack
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی انواع بالش سبزیجات |
|---|---|
| طول کیسه: | بدون محدودیت |
| عرض فیلم: | <600 میلی متر |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی برای دانه های قند نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی چند وظیفۀ عمودی برای مخلوط کردن قرص های توت چای
| محدوده اندازه گیری: | ۱-۱۰۰ گرم ((۵-۱۰۰ میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی چند منظوره برای دانه های شکلاتی آجیل میان وعده ها
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-180mm (W): 30-140mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
پودر ادویه دار ماشین بسته بندی ذرات غلات برنج ماشین بسته بندی پر کردن کمی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
دستگاه های بسته بندی پر کردن دانه های بادام زمینی برای مصرف گاز 0.8Mpa 0.3m3/min
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی سس چند کارکردی نوع عمودی برای سالاد سس یخ بسته روغن سیلیکون
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی هپر لنگر ورق آرد
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی پودر خودکار برای مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |

