همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ touch screen display bag packing machine ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
دستگاه بسته بندی پودر آبمیوه افقی دستگاه بسته بندی چند عملکردی نوع عمودی
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی چند عملکردی عمودی برای آبمیوه مایع شامپو روغن خوردنی کتشاپ
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه پکیج تراشه چند کارکردی نوع عمودی برای روغن ماهی قرص های شیرین
| محدوده اندازه گیری: | با کمیت محاسبه می شود |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
ماشین بسته بندی گرانول با سرعت بالا عمودی چند عملکرد برای دانه های آبنبات آرد بادام زمینی نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-180mm (W): 20-75mm |
| سرعت بسته بندی: | 80-130 کیسه در دقیقه |
YP65 دستگاه بسته بندی سس چند عملکردی نوع عمودی سالاد سس یخ بسته روغن سیلیکون
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
500 گرم پنوماتیک VFFS دستگاه بسته بندی Honey Sachet 304 فولاد ضد زنگ
| نام: | فرم عمودی سفارشی ماشین آلات بسته بندی کیسه مهر و موم را پر کنید |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
دستگاه بستهبندی چند منظوره اتوماتیک 10 کیلوگرمی 50 کیلوگرمی
| نام: | ماشین آلات بسته بندی گرانول |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کیسه های نایلونی، کیسه های پلاستیکی، کیسه های کاغذی و غیره. |
| نوع رانده: | برقی |
مدل DXD05CW180 دستگاه بسته بندی پاکت 5 کیسه محصول در یک گروه
| خروجی: | حداکثر 50 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| بعد پاکت نامه: | (85mm×80mm) (گزینه) (105mm×100m) (گزینه) (95mm×90mm) (ابعاد استاندارد) |
| خروجی در یک گروه: | 5 کیسه |
دستگاه بسته بندی چند کیسه مخصوص برای صاف کردن خلاء 80 کیسه در دقیقه
| نام: | دستگاه بسته بندی مخصوص فلاپ و تسطیح کیسه ها با خلاء - دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| سرعت: | 80 کیسه در دقیقه |
| عرض: | 100-200 میلی متر |
2 Lanes PLC 220L Multi Packing Machine Liquid Sachet Paste Passe 220mm
| نام: | دستگاه بسته بندی دستگاه بسته بندی مایع و سس خمیر چند خطی 2 لاین |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | کیف ، فیلم ، فویل ، کیسه |

