همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ touch screen display bag packing machine ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
دستگاه بسته بندی ساشو پر کننده 300ML شامپو ماشین بسته بندی ساشه
| نام: | Honey Paste سس میگو خمیر میونز شکلات عمودی ساشه دستگاه مایع چند بسته بندی |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | کیف ، فیلم ، فویل ، کیسه |
ماشین بسته بندی کامل خودکار کیسه برنج با عرض بند طولی 5 تا 10 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.520mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه بسته بندی مایع برای نوشابه آبمیوه چای آبجو نوشیدنی لباسشویی شامپو مواد شوینده
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی کامل خودکار کیسه نمک VFFS
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.520mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |
ماشین وزن و بسته بندی کمی کاملا خودکار مواد غذایی غلات برنج میان وعده ها
| محدوده اندازه گیری: | 50-500 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | L:10-260mm W:90-200mm |
| سرعت بسته بندی: | 15-20 کیسه/دقیقه |
ماشین توزیع اتوماتیک الکتریکی بارگذاری مستقیم برای پودر ها و نوار های بسته بندی دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
دستگاه بسته بندی کیسه های آجیل / میوه
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.420mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه بسته بندی چندگانه میوه و سبزیجات 100-230 کیسه / حداقل
| نام: | دستگاه بسته بندی بالش 350 X |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| سرعت بسته بندی: | 100-230 کیسه در دقیقه |
ماشین پر کردن کارتون بی عمل با ظرفیت بسته بندی 1000-5000CPH φ26-φ36 اندازه کلاه و مصرف هوا 3m3/min برای کارتون های آبمیوه پر کردن و مهر
| کنترل کنید: | PLC |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 380V/50HZ یا سفارشی |
| ماشین: | SUS304 |

