همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ touch screen display bag packing machine ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
سبزیجات بسته بندی فلو بسته بندی چندگانه افقی
| نام: | دستگاه بسته بندی 600 نوع بالش |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| سرعت بسته بندی: | 100-230 کیسه در دقیقه |
90 - 100 کیسه / دقیقه ماشین بسته بندی آرد با تنظیم فشار هوا
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| وزن کنید: | 2500 کیلوگرم |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) 4.5KW |
دستگاه بسته بندی پودر ذرات کاملا اتوماتیک مغز اندازه گیری دستگاه بسته بندی مواد غذایی پف
| محدوده اندازه گیری: | 20-1000 میلی لیتر |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 40-250mm (W): 40-200mm |
| سرعت: | 10 تا 30 کیسه در دقیقه |
دستگاه توزین چند سر پرکن عمودی گرانول چند منظوره
| نام: | توزین چند سر گرانول |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کیسه های نایلونی، کیسه های پلاستیکی، کیسه های کاغذی و غیره. |
| نوع رانده: | برقی |
Dropshipping 400 mmhg قابل حمل دستگاه آب بندی خلاuum 270 میلی متر
| نام: | دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاac مواد غذایی Dropshipping |
|---|---|
| مواد: | ABS |
| نوع رانده شده: | برقی |
4 دستگاه بسته بندی مهر و موم جانبی برای لباس های محافظ جداسازی سواب حلقی
| نام: | دستگاه بسته بندی فیلم کششی |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1950x1200x1900 میلی متر |
ماشین بسته بندی خودکار GZB-Z60 برای پفک های پلاستیکی آلومینیومی دوباره بسته بندی شده
| نوع: | GZB-Z60 |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 30-100 کیسه/ دقیقه (با توجه به مواد بسته بندی) |
| اندازه بسته بندی: | L80-180mm، W30-110mm، H5-35mm (طراحی شده با توجه به نیازهای کاربران) |
دستگاه بسته بندی خودکار برای پودر ادویه، پودر دانه های قهوه ذرات
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی Doypack |
|---|---|
| سرعت: | 10-28 کیسه در دقیقه |
| اندازه کیسه: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
دستگاه بسته بندی خودکار چند ماده برای اندازه گیری نیاز مواد مخلوط به صورت جداگانه
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چند ماده ای |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری: | ۱-۲۰ گرم ((۳-۱۰۰ میلی لیتر) |
| سایز کیف: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
تجهیزات بسته بندی کیسه وزن کامل اتوماتیک محصولات گرانولی بزرگ 500W / 800W
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |

