همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ automatic weighing bag packaging equipment ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |
ماشین بسته بندی چند خطی کاملا اتوماتیک پودر مخمر پودر قهوه پودر برنج نودل بسته بندی ماشین
| نام ماشین: | دستگاه بسته بندی ساشه پودر چند لاین |
|---|---|
| مدل: | DXD-F1200E |
| طول کیسه: | 50-120 میلی متر (قابل تنظیم) |
دستگاه بسته بندی مهر و موم فرم عمودی برای کیسه های کوچک
| نام: | دستگاه بسته بندی عمودی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| نوع رانده: | برقی و پنوماتیکی |
دستگاه بسته بندی مایع برای نوشابه آبمیوه چای آبجو نوشیدنی لباسشویی شامپو مواد شوینده
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی پودر خودکار برای مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
ماشین بسته بندی چندگانه الکتریکی ماشین بسته بندی اتوماتیک و دستگاه ربات
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| رنگ: | سفارشی |
| نوع: | خودکار |
دستگاه بسته بندی مکمل خودکار سبزیجات Flow Pack
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی انواع بالش سبزیجات |
|---|---|
| طول کیسه: | بدون محدودیت |
| عرض فیلم: | <600 میلی متر |
420 میلی متر بسته بندی فرم را پر و مهر و موم کنید
| نام: | دستگاه بسته بندی VFFS 304SS با فنجان هایی که برای محصولات دانه و چیپس وزن دارند |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
ماسک کارتن اتوماتیک ماسک کاندوم پر کننده جعبه
| نام: | کیسه کاندوم کیسه Cartoning Box اتوماتیک کارتن بسته بندی ماشین آلات |
|---|---|
| نوع رانده شده: | برقی |
| درجه اتوماتیک: | کامل اتوماتیک |
دستگاه بسته بندی پودر اتوماتیک بسته بندی ماشین بسته بندی VFFS
| نام: | بسته بندی دستگاه بسته بندی اتوماتیک پودر DXDF-40II |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |

