همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ automatic weighing bag packaging equipment ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
فرم دستگاه بسته بندی VFFS VFFS فرم پر و مهر و موم شده 420A
| نام: | دستگاه بسته بندی VFFS 304SS با توزین چند سر برای محصولات دانه و تراشه |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
سیستم اندازه گیری لیوان دانه ها / دستگاه بسته بندی پودرهای VFFS فرم پر و مهر و موم
| نام: | دستگاه بسته بندی VFFS 304SS با توزین چند سر برای محصولات غلات و چیپس |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| مواد: | OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE PE |
دستگاه بسته بندی چندگانه قابل اعتماد و کارآمد برای متخصصان صنعت
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
|---|---|
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
پودر قهوه دستگاه بسته بندی چند لایه SS304 15 گرمی
| نام: | Multilane اتوماتیک 15 گرم گرانول قهوه پودر چند دستگاه بسته بندی |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | درجه غذایی SS304 |
دستگاه بسته بندی پلاستیکی کاغذی اتوماتیک چند بسته بندی
| نام: | دستگاه چند بسته بندی عمودی فرم بسته بندی مهر و موم دستگاه بسته بندی 304SS چند سر توزین |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
کیسه های کوچک پر کننده دستگاه بسته بندی عمودی VFFS پودر شیر آب قهوه
| نام: | دستگاه بسته بندی نوع عمودی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
دستگاه بسته بندی پودر آبمیوه افقی دستگاه بسته بندی چند عملکردی نوع عمودی
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی چند عملکردی عمودی برای آبمیوه مایع شامپو روغن خوردنی کتشاپ
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی چند وظیفۀ عمودی برای مخلوط کردن قرص های توت چای
| محدوده اندازه گیری: | ۱-۱۰۰ گرم ((۵-۱۰۰ میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
صفحه نمایش لمسی دستگاه بسته بندی چندگانه عملکرد بالا 500W / 800W
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
| فشار هوا: | 0.4-0.6Mpa |

