همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ automatic weighing bag packaging equipment ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
ماشین بسته بندی گرانول با سرعت بالا عمودی چند عملکرد برای دانه های آبنبات آرد بادام زمینی نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-180mm (W): 20-75mm |
| سرعت بسته بندی: | 80-130 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی چند صفحه ای PLC 220V 50 - 60Hz و فشار هوا 0.4 - 0.6Mpa
| نوع: | خودکار |
|---|---|
| سیستم کنترل: | PLC |
| رنگ: | سفارشی |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی برای دانه های قند نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
420F دستگاه بسته بندی کیسه عمودی جریان 2000 میلی لیتر چند منظوره
| نام: | دستگاه بسته بندی Vffs نوع عمودی 420F دستگاه بسته بندی با پرکننده Auger |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
پیچ سخت افزاری دستگاه بسته بندی VFFS با یک فیدر ویبره
| نام: | دستگاه بسته بندی عمودی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| نوع رانده: | برقی و پنوماتیکی |
دستگاه بسته بندی دانه های توزین چند سر VFFS Form Fill And Seal 520A
| نام: | دستگاه بسته بندی 520 VFFS 304SS با توزین چند سر برای محصولات غلات و چیپس |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| نوع رانده: | برقی و پنوماتیکی |
8 نازل کیسه آب میوه چند بسته بندی دستگاه پرکن آب بندی 220 ولت 50 هرتز
| نام: | دستگاه بسته بندی کیسه پرکن و مهر و موم |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کیسه های توسعه، کیسه های باد کردن، کیسه های شیر بار، کیسه های ماست نواری، کیسه های آماده |
| مواد کیف: | پلی اتیلن یا نایلون، LDPE چند لایه BOPP، کیسه های پیش ساخته با اشکال مختلف |
YP65 دستگاه بسته بندی سس چند عملکردی نوع عمودی سالاد سس یخ بسته روغن سیلیکون
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
2 Lanes PLC 220L Multi Packing Machine Liquid Sachet Paste Passe 220mm
| نام: | دستگاه بسته بندی دستگاه بسته بندی مایع و سس خمیر چند خطی 2 لاین |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | کیف ، فیلم ، فویل ، کیسه |
دستگاه بسته بندی چند کارکردی عمودی برای پودر شیر پودر قهوه آرد
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |

